Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Zula Online FPS Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Türkiye’nin ilk online MMOFPS oyunu tamamen Türk yapımı olup FPS aksiyon oyununu Zula oyuncularıyla çevirimiçi oynayabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında geçen hikayesi ile son 50 yıla öncesini anlatan şanlı tarihimizde Demir adlı bordo bereli ile yepyeni maceraya hazır olun.

Zula Türk yapımı Online FPS Oyunu çok oyunculu yapıya sahip kullanıcıların birbirleriyle savaşma imkanı bulabileceği oyun olarak tasarlanmıştır. Oyuna ilk başlarken takımını seçip Zula veya Gladyo İngiliz takımını seçebilirsiniz. Her iki tarafta farklı özelliklere sahip ajanlardan dilediğiniz seçin. Zula oyunu asıl kahramanı bordo bereli Demir’dir ve hikayesine dayanan oyunda intikam için ölümü göze almıştır. Düğününde en mutlu gününde Demir ve sevdiklerini katletmişler Demir düğünde çıkan silahlı çatışmada yaralı olarak kurtulmuştur.

Grafik detayı oldukça göze hoş görünen çevre detayları, silah ve karakter modellemeleri ve bir oyunda olması gereken ortalamanın en üst seviyesi yakalamayı başarmış bir oyundur. Zula oyununu oynamak için önceliklle kullanıcı hesabı açıp kayıt olmanız gerekiyor ve kayıt olduğunuz bağlantıyı kullanarak Zula oyununu oynamaya başlayabiliriz.

Zula Online FPS Oyunu YAPILAN YORUMLAR