Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
zenmate simgesi

Zenmate

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Zenmate Ücretsiz Proxy programları

Zenmate proxy programları arasında çok uzun yıllardır ilk sırada bulunan Zenmate, her geçen gün kendini yenileyerek ve güncelleyerek yeni kullanıcılar edinmeye de devam etmektedir. Ücretsiz Proxy programları içerisinde kolay kullanımı ile birinci olan program sayesinde her türlü sitede gönül rahatlığı ile gezebilmek mümkün olmaktadır.

Zenmate Hangi Web Tarayıcıları ile Birlikte Çalışabilmektedir?

Zenmate hem Chromium tarayıcıları hem de Google Chrome tarayıcıları ile çalışabilmenin yanı sıra Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcıları konusunda da destek vermektedir. Kullanıcıların dilerlerse web tarayıcılarına bir eklenti olarak kullanabilecekleri program, ayrıca başlı başına bir program olarak da internet üzerinden indirilip aktif edilebilmektedir. Proxy programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan yazılım sayesinde kişilerin internet üzerindeki anonimlikleri bozulmamakta ve gizlilikleri her daim sürdürülerek engelli olan sitelere erişimleri mümkün kılınmaktadır.

Zenmate’nin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Geçmişte Proxy kullanarak internete bağlanmak oldukça zahmetli bir işti ancak Zenmate’nin çıkışından sonra bu işlem eskisinden çok daha basit bir hale gelmiştir. Zenmate Programın en güzel özelliklerinden birisi tamamen ücretsiz olmasıdır. Kullanıcı dostu ve basit ara yüzü ile en acemi bilgisayar kullanıcılarının dahi tercih edebileceği programı kullanabilmek için yapılması gereken tek şey; internet üzerinden yazılımı indirmek ve hesaba giriş sağlamaktır. Program bir kere kurulduktan sonra ise kayıt işlemleri tamamlanarak verilen 5 farklı Proxy ülkesinden birisi seçilmektedir. Programı kullanırken herhangi bir yavaşlama olduğunda farklı bir ülkeye geçebilme olanağı da yine programın kullanıcılarına sunduğu başarılı özelliklerdendir.

 

Zenmate BENZER İÇERİKLER
Zenmate YAPILAN YORUMLAR