Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
yet-another

YAC PC Cleaner Ücretsiz indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Bilgisayar Temizleme Hızlandrma Programı

YAC, bilinen eski adı ile Yet Another Cleaner dünya üzerinde pek fazla tanınmayan bu nedenle de bir sorun kaynağı olarak görülmekten kurtulamayan bir programdır. YAC ücretsiz kendi sitesinde, dünyanın en hızlı aynı zamanda en hafif PC temizleyicisi ve tarayıcı koruması olarak tanımlanan bir anti malware yazılımıdır.

YAC Ne İse Yarar?

YAC Türkçe versiyonu bulunmayan ancak bilgisayarınızı virüs, trojan, worm, adware gibi gibi yazılımlardan temizleme vaadinde bulunan bir programdır. Pek parlak bir üne sahip olmayan programın bu durumundaki en büyük etken, YAC download veya YAC pc cleaner indir gibi bir seçeneği bilinçli olarak seçmediğiniz durumlarda dahi bilgisayarınıza kurulabilmesi yani esasen bir casus program gibi davranmasından ileri gelmektedir. Örneğin; internet üzerinden bir oyun, dosya ve program indirdiğinizde YAC sizin dikkatsizliğinizden veya bilgisayara bilginizin eksikliğinden yararlanarak siz farkında dahi olmadan bilgisayarınıza yüklenebilmektedir.

YAC Nasıl Kaldırılır?

İnternet üzerinde bu program ile ilgili yapılan başlıca aramalar  üzerine değil, YAC bir virüs mü? YAC kaldırma işlemi nasıl yağılır şeklindedir. Bu durum bile kullanıcılar açısından iyi bir imaj oluşturmadığını kanıtlamaktadır. Kullanıcılar tarafından silinmek veya kaldırılmak istendiğinde herhangi bir setup dosyasına ulaşılamayan program zorlu bir silme süreci yaşatması nedeni ile tercih edilmemekte ve güvenli bulunmamaktadır.

YAC Kullanımı Tavsiye Edilir Mi?

YAC indirme seçeneği kullanıcılar arasında fazla tavsiye edilmemektedir. YAC programını kullanıp memnuniyetini dile getiren kişiler de olduğu bilinse de, yayılım politikasının deyim yerindeyse korsanca olması nedeni ile ve yaratıcı firması hakkında herhangi bir referansa rastlanmaması yüzünden YAC downloadı yapılmaması önerilen; yapılmışsa da YAC kaldırma ile silinmesi tavsiye edilen bir program olarak kötü üne sahip bir yazılım konumundadır ve tavsiye edilmemektedir.

YAC PC Cleaner Ücretsiz indir YAPILAN YORUMLAR