Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
winrar-mac simge

Winrar Windows indir download

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Dosya sıkılaştırma programı

Winrar çok uzun yıllardır rakipsiz olan Winrar, her geçen gün kendini güncellemeye devam etmekte ve kullanıcılarına son teknoloji sıkıştırma imkânlarını sağlamaktadır. Winrar ile RAR, ZIP, ISO ve 7-ZIP gibi dosya türlerinin yanı sıra CAB, LZH ve TAR türündeki dosyalar açılabilmektedir. Program ayrıca kullanıcılarına ARJ, ACE, UUE gibi önemli dosya türlerini de açma olanağı vermektedir. Dosya sıkılaştırma programı ile tüm bu dosya türlerinin açılabileceği gibi, bilgisayarda yer alan her türlü dosyanın da bu formatlar şeklinde sıkılaştırılması mümkün olmaktadır. Winrar Windows ile sıkıştırma işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Winrar’ın Diğer Dosya Sıkıştırma Programlarına Göre Avantajları Nelerdir?

Winrar Windows indir download diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği her türlü dosyayı çok hızlı bir şekilde sıkıştırma yapabilmesidir. Bilgisayarında sabit disk alanı konusunda sıkıntı yaşayan ve çok daha fazla sabit diske ihtiyaç duyanların sıklıkla kullandıkları bu program, her bilgisayarda mutlaka olması gereken yazılımlara örnek olarak verilebilmektedir.

Winrar ile Sıkıştırılan Dosyaların Kalitesinde Herhangi Bir Değişiklik Olur mu?

Programın gelişmiş özellikleri sayesinde hem ses hem de grafik dosyalarında sıkıştırma yapılırken hiçbir şekilde kalitede düşüş yaşanmamaktadır ve tüm dosyalar orijinal halleri ile programın sıkıştırma işleminden geçerek son şekillerine gelmektedir.

Winrar’ın Dosya Sıkıştırma Dışında Farklı Özellikleri Mevcut mudur?

Program sayesinde sıkıştırılan tüm dosyalara şifre koyma imkânı da bulunmaktadır ve böylelikle kullanıcıların gizli kişisel bilgilerinin güvence altına alınabilme imkânı mevcuttur. Winrar pogramın bir diğer önemli özelliği ise çok büyük boyutta bulunan dosyaları parçalara ayırarak sıkıştırma yapabilmesidir.

Winrar Windows indir download YAPILAN YORUMLAR