Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
rar indir

Winrar Ücretsiz Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Winrar Dosya Sıkıştırma Programı

Winrar halen birçok işletim sistemi tarafından kullanılmakta olan, her bilgisayarın olmazsa olmaz temel programlarından birisidir. Winrar programı sayesinde, rar formatında dosya sıkıştırılması ve depolanması aynı zamanda açılması mümkündür. Winrar oldukça popüler bir program olup dosyalarınızın harici ve dâhili sürücülerde fazla dağınık olmaması, kategorize edilebilmesi ve fazla yer kaplamaması adına kullanılan oldukça faydalı ve işlevsel bir programdır.

Winrar Ne İşe Yarar?

Winrar ücretsiz indirilebilen basit bir program olup özellikle çalışma hayatınızda işinizi büyük ölçüde kolaylaştırmayı ve zaman kazandırmayı vaat etmektedir. Hepimizin özellikle iş amaçlı kullandığımız dosya ve bilgisayarları düzenlemekte sorun yaşadığımız zamanlar olmaktadır. Winrar sayesinde aynı konu ile ilgili dosyalar rar formatında sıkıştırılabilir ve daha az yer kaplayacak şekilde depolanabilir. Bir diğer Winrar indirme ve kullanma kolaylığı ise, örneğin ofis ve ev bilgisayarınız arasında veri aktarımı yapacağınız durumlarda geçerlidir. Sıkıştırdığınız dosyalar daha küçük boyuta geleceğinden internet üzerinden gönderme kolaylığı sağlanış olmaktadır.

Winrar Nasıl İndirilir?

Winrar indirme seçeneklerine internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Üstelik Winrar ücretsiz olarak kolayca indirebileceğiniz küçük boyutlu bir programdır. Bu sayede bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacağı gibi sizi depolama alanı konusunda büyük sıkıntılardan da kurtaracaktır. Winrar ayrıca profesyonel bilgisayar ve yazılım bilgisine sahip olmayı gerektirmeyen kolay bir kurulum sürecine sahiptir. Herkes Winrar indirme seçeneğine internet üzerinden kolayca ulaşabilir ve kurulum yapabilir.

Winrar Nasıl Kullanılır?

Winrar programı bilgisayara başarı ile indirilip kurulduktan sonra kullanımı oldukça basittir. Sıkıştırmak istediğiniz dosyaları seçtikten sonra, üzerine gelerek sağ tuşa tıklamanız ve Winrar sekmesine geldikten sonra, arşive ekle demeniz yeterlidir. Sonrasında arşiv dosyanıza istediğiniz ismi vererek kısa bir sürede oluşturabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede depolama kolaylığına ulaşmış olursunuz.

Winrar Ücretsiz Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR