Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
dumpper simge

Wi fi Analyzer PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Wi fi Analyzer Wifi Uygulaması

Wifi yani kablosuz ağ bağlantısı, hayatımızdaki yeri her geçen gün gitgide artan hatta çoğumuz için temel ihtiyaç seviyesine gelmiş bir konumdadır. Gerek iş koşullarının teknoloji ile farklı seviyelere taşınması gerekse sosyal medyaya olan bağlılığın her geç gün biraz daha artması kişileri internetsiz yaşayamaz hale getirmiştir. Şartlar göz önüne alındığında internet bağlantımızın kalitesinin, yaşam kalitemizi belirlemekte de önemli bir kriter olduğunun söylenmesi yanlış olmayacaktır. Bu nedenle, Wifi Analyzer son günlerde popülerliği artmakta olan bir programdır.

Wifi Analyzer Ne İşe Yarar?

Wifi Analyzer basit tanımı ile modeminize kanal seçmenizi sağlayan bir uygulamadır. Wifi Analyzer Windows uyumlu bir programdır. Program oldukça basit bir ara yüze sahiptir ve son derece anlaşılabilir bir dil ile size etrafınızdaki ağlar hakkında analizler ve detaylı bilgiler sunmaktadır. Wifi Analyzer PC’ ye kurulumu gerçekleştirildikten sonra, yapmanız gereken en önemli tespit bağlı bulunduğunuz ağ içinde en iyi frekansı veren kanalın saptanması olmalıdır. Bu sayede Wifi Analyzer PC’nin internet hızı ciddi oranlarda arttırılabilmektedir.

Wifi Analyzer Nasıl Kurulur?

Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan Wifi Analyzer sürümleri ile uyum içerisindedir. Wifi Analyzer indirme, internet üzerinden birçok farklı seçenek ve adım takip edilerek kolayca gerçekleştirilebilmekte ve Wifi Analyzer PC kurulumu da aynı kolaylıkla sağlanmaktadır. Sonraki adım programdaki en uygun kanalı seçmek ve internet hızınızı arttırmaktır.

Wifi Analyzer Nasıl Kullanılır?

Wifi Analyzer indirme kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra, uygulamadaki kanal reytingi butonu seçilmelidir. Sonrasında bağlı bulunduğunuz ağı seçin ve en yüksek puanlı kanalı aklınızda tutun. Bir sonraki aşama modeminizin ayarlar seçeneğine gelmek ve burada ki kanal seçeneğini not ettiğiniz kanal ile değiştirmektir.

Wi fi Analyzer PC indir YAPILAN YORUMLAR