Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
whatsapp logo

WhatsApp Messenger Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar yolu ile internet üzerinden anlık yazışma imkanı sunan son yüzyılın en önemli icatlarından biridir. WhatsApp Messenger Android ve IOS’ta hizmet vermekte olup, yazışma yolu ile anlaşabileceğiniz gibi uygulama üzerinden hızlı fotoğraf ve videolar, müzik ve sesler paylaşmak da mümkün.

WhatsApp Messenger Nedir?

Telefonun icadı, televizyon internet derken anlık haberleşme için kullanılan araçlar arasında son dönemin en popüler uygulaması olan WhatsApp Messenger; sanal ortamda anlık mesajlaşma için geliştirilmiş son derece özel bir uygulamadır. Uygulama telefon numaraları üzerinden kurulan bir ağ ile çalışır. Rehberinizdeki bütün kişiler ile haberleşmek için kullanabileceğiniz bu uygulama bütün dünyada insanların mesajlaşmak için kullandığı ilk program olma özelliği taşımaktadır.

WhatsApp Messenger Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Messenger Android işletimcilerde kullanıldığı gibi Apple cihazlarında da kullanılmaktadır. Programı gerekli yerden indirdikten sonra telefon numarası ile kayıt olarak uygulamanın numaranızı teyit etmesini beklemeye koyulursunuz. Ardından görünmesini istediğiniz takma ad veya adınız ile profil fotoğrafınızı ekleyerek aynı uygulamada yer alan arkadaşlarınız ile nerede olurlarsa olsunlar internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp Messenger sayesinde sevdikleriniz ile fotoğraf video ve ses de paylaşabilirsiniz. Birçok farklı özelliğinin yanı sıra yapılan son güncelleme ile WhatsApp Messenger ile internet üzerinden sesli görüşme yapmak da mümkündür. Karşı tarafın mesajı okuyup okumadığını gösteren mavi tık da yine yakın zamanda yapılan bir güncelleme ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Birden fazla kişinin aynı grup içinde konuşabilmesi de uygulamanın popüler olmasının önemli nedenlerinden.

WhatsApp Messenger Nasıl İndirilir?

Google Play Store üzerinden WhatsApp Messenger Android cihazlara yüklenebilir. Daha sonra akıllı telefonunuza yüklediğiniz bu işlevsel uygulamada kendinize özel hesabınızı oluşturarak tanıdıklarınız ile iletişim kurabilirsiniz.

WhatsApp Messenger Android indir BENZER İÇERİKLER
WhatsApp Messenger Android indir YAPILAN YORUMLAR
  • Fatma
    9 ay önce

    WHATSAPP İNDİR