Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Çevirimiçi Mesajlaşma Whatsapp iOS indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber internet kullanımının artması, haberleşmede kullandığımız programlarında değişmesine neden oldu. Öyle ki günümüzde hemen herkes arkadaşları ile iletişim kurmak için çevrimiçi mesajlaşma programı seçeneklerini tercih eder hale geldi. Hücresel veri veya wifi varlığında kullanabileceğiniz bu programlar ile mesajlaşmanız veya paylaşımda bulunmanız ücretsiz bir şekilde mümkün.

Whatsapp Nedir?

Yapılan güncellemeler ile özelliklerine yenilerini eklemeye devam eden Whatsapp, internet üzerinden mesajlaşmaya olanak sağlayan programlar arasında en çok tercih edileni, en bilineni ve en popüleridir. Öyle ki uzunca bir süredir hem Gooogle Play Store hem de App Store’da en çok indirilen uygulama unvanını elinde tutmaktadır.

Whatsapp Nasıl İndirilir?

Tamamı ile ücretsiz bir uygulama olan Whatsapp’a, internet bağlantısına sahip olduğunuz durumda akıllı telefonunuzun sanal marketinden hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Whatsapp İOS kullanıcıları kadar androi kullanıcıları tarafından da tercih edilen bir programdır. Üstelik kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan uygulamada sadece telefon numaranıza gönderilecek olan doğrulama kodunu kullanarak arkadaşlarınız ile görüşmeye başlamanız mümkündür.

Whatsapp Ne İşe Yarar?

Whatsapp İOS işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarda çalışan oldukça popüler çevrimiçi mesajlaşma programıdır. Tek meziyeti ücretsiz mesajlaşma sağlamak da olmayan uygulama ile aynı zamanda fotoğraf, video paylaşımı yaparken de internet bağlantısı haricinde hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığının altını çizmekte fayda var. Ayrıca Whatsapp ile sesli görüşme yapılması da güncellemelerden sonra mümkün hale geldi.

Çevirimiçi Mesajlaşma Whatsapp iOS indir BENZER İÇERİKLER
Çevirimiçi Mesajlaşma Whatsapp iOS indir YAPILAN YORUMLAR