Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
voice-uygulaması

Voice Search Android Sesli Arama Uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Voice Search Android sesli Arama Programı

Voice Search Android telefonunuz ile konuşarak anlaşmanızı sağlayan harika bir uygulama. Telefonunuzda bulmak istediğiniz şeyleri, internet aramalarını sesli komutlar sayesinde Voice Search aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Voice Search Nedir?

Voice Search akıllı telefonunuza sesli komut göndererek işlem yapmaya olanak sağlayan bir uygulamadır. Aramalar, mesajlar, bildirimlerinin karşılanması gibi işlemleri her yerde ellerinizi kullanmadan gerçekleştirerek araç kullanırken veya elleriniz dolu iken dış dünya ile iletişim kurabilirsiniz. Voice Search Android ile uyumlu olduğundan akıllı telefona kolayca indirilip kısa süre kullanılmaya başlanabilir.

Voice Search Ne Amaç İle Kullanılır?

Voice Search arama yaparken zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Telefon üzerinizde yapacağınız arama için kelimeleri yazmak için uğraşmaz yalnızca sesli bildirim yaparak uygulamanın algıladığı sözcükler sayesinde mesaj gönderebilir, arama yapabilir ve Google üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Uygulamanın sesinizi algılaması ve kelimeleri tam olarak çıkarabilmesi için tane tane konuşmak ve kelimeleri açık bir biçimde telaffuz etmek gerekiyor. Aksi takdirde uygulama sizi yanlış yönlendirebiliyor. İngilizce olarak başlayan uygulamanın Türkçe versiyonu da en yeni akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. Voice Search Android telefonlar için hazırlanmış oldukça işlevsel bir uygulama.

Akıllı telefonunuzun ekranında yer alan mikrofona basarak aradığınız şeyi ve atmak istediğiniz mesajı sesli olarak söyleyerek çok uzun cümleler için bile istediğinize ulaşabilirsiniz. Uzun bir mesajı, dakikalarca telefon ekranında yazmaya çalışmak yerine açık bir telaffuz ile mikrofona doğru söyleyerek kolayca iletebilirsiniz. Araç kullanırken acil bir arama yapmanız gerektiğinde yüksek sesle aramak istediğiniz kişinin adını söyleyebilir ve sesli komut sistemi sayesinde güvenli bir biçimde dikkatiniz dağılmadan telefon görüşmesini yapma imkânı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde araç kullanmıyor olsanız bile kısa sürede acil aramalar yapabilirsiniz.

Voice Search Android Sesli Arama Uygulaması indir BENZER İÇERİKLER
Voice Search Android Sesli Arama Uygulaması indir YAPILAN YORUMLAR