Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
vlc player simge

VLC Media Player Video Oynatıcısı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

VLC Player Video Ses Flim Oynatıcı Playeri

VLC Media Player bilgisayarda bulunan pek çok medyayı hiçbir problem yaşamadan oynatabilen bir medya oynatıcıdır. Piyasada yer alan medya oynatıcılar içerisinde ayrı bir yeri bulunan program tamamen ücretsiz olması ile de oldukça popülerdir. Video dosyalarının yanı sıra ses dosyaları konusunda da tam destek veren programda neredeyse tüm dosya uzantıları kabul edilmektedir.

VLC Media Player Kurulumunu Herkes Yapabilir mi?

VLC Media Player, piyasadaki rakiplerinin aksine oldukça basit bir kuruluma sahiptir ve kurulum yapılırken pek çok seçeneği de kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Programda oynatılmak istenen her türlü dosya uzantısı kurulum sırasında kolaylıkla seçilebilmektedir. Seçilen bu dosya uzantılarını barındıran medya dosyaları ise varsayılan dosyalar olarak VLC Player Mac’de oynatılabilmektedir.

VLC Media Player’in Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

VLC Media Player Mac’i en acemi bilgisayar kullanıcıları bile rahatlıkla kullanabilmektedir. Oldukça basit ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan program tamamıyla medya dosyalarını oynatma üzerine tasarlanmıştır. Bilgisayarlarındaki her türlü medya dosyasını hızlı ve problemsiz bir şekilde açmak isteyen kullanıcıların gelişmiş özellikleri ile tercih edebileceği  program bu yönü ile piyasada bulunan farklı birçok markanın da önüne geçmeyi başarmıştır.

Programda ayrıca farklı ve özgün tema desteği de bulunmaktadır ve isteyen kullanıcılar programın geliştirici sayfasında bulunan ara yüz seçeneklerinden dilediğini seçerek bilgisayarlarında kullanabilmektedir. Tema desteğinin yanı sıra başka özelleştirmeler de yine program ile sunulmaktadır.

VLC Media Player Video Oynatıcısı indir YAPILAN YORUMLAR