Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Unity simge

3D Video Oynatıcısı Unity Web Player indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Unity Web Player Flim Video Oynatıcı

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber tutkunu olduğumuz oyunlarda da büyük değişim ve gelişimler olmaya başladı. Yüksek kapasiteli PC oyunlarına bir alternatif oluşturan tarayıcı oyunları da teknolojik gelişmelerden nasibini alarak, çok daha gelişmiş grafik ve tekniklerle kullanıcılara sunulmaya başlandı. Durum böyle olunca, tarayıcı oyunlarının daha rahat ve kaliteli şekilde oynanabilmesi için destekleyici tarayıcı içi uygulamalar geliştirildi. Unity Web Player, gelişmiş grafikleri açmanıza yardımcı olacak dahili bir tarayıcı uygulaması olarak, 3D oyun oynatıcısı formatıyla bu programlardan yalnızca birisi.

Unity Web Player Nasıl Kurulur?

Günümüzde Unity sistemi kullanılarak geliştirilen tarayıcı oyunlarının sayısı artmakta olduğundan, Unity Web Player bilgisayarlar için gereklilik arz eden bir uygulama haline gelmiştir. Üstelik ücretsiz olan bu program tarayıcı oyunlarını bilgisayarınızda keyifle oynamanıza ve yüksek kaliteli grafiklerin tadını çıkarmanıza imkan sağlamaktadır. 3D oyun oynatıcısı olarak anılan bu yazılımı internet üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kolaylıkla bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Unity Web Player Hangi Tarayıcılar İle Uyumludur?

Unity Web Player, popüler tarayıcıların neredeyse tamamı ile uyum içinde çalışan bir program olarak, Google Chrome, İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Safari ve Opera ile uyum içerisinde çalışabilmektedir.

Unity Web Player Ne İşe Yarar?

Yalnızca oyunları çalıştırmakla sınırlı kalmayan bu yazılım, aynı zamanda size 3D içerikli videoları oynatma, çizimleri ve medya içeriklerini de görüntüleyebilme imkanı sunmaktadır.

3D Video Oynatıcısı Unity Web Player indir YAPILAN YORUMLAR