Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
surf indir

Yasaklı Sitelere Giriş Programı UltraSurf indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

UltraSurf indir Güvenli Vpn Programı

Farklı ülkelerde zaman zaman, bazı internet sitelerine erişim sınırlandırılmakta veya yasaklanabilmektedir. UltraSurf programı ise, yasaklanan internet sitelerine giriş yapabilmenizi sağlayacak olan bir yazılımdır. Programın en önemli özelliği fazladan kurulum gerektirmeyen bir exe uzantısından ibaret oluşudur. Bu sayede yazılımı bir usb bellek ile yanınızda dahi taşıyabilirsiniz ve o an hangi bilgisayardan internet erişimi sağlayacaksanız hemen orada kullanmaya başlayabilirsiniz.

UltraSurf Ne İşe Yarar?

Yasaklı internet sitelerine giriş sağlayan programlar arasında kullanım kolaylığı ile dikkat çeken ve en yaygın kullanılanlardan biri olan UltraSurf, kendi servis sağlayıcılarını kullanarak internet bağlantısı kurmanızı sağlar. Bu sayede yasaklı veya ulaşımın kısıtlandığı internet sitelerine ulaşabilmenize olanak sağlamış olur. Ancak program kendi servis sağlayıcılarını kullandığından internet hızınızda normale göre azalma ve düşüş yaşamanız olasıdır. Yine de program ile kullanıcıya önemli bir kolaylık sağlandığı göz önüne alınırsa bu durum katlanılabilir bir seviyededir.

UltraSurf Nasıl Kullanılır?

UltraSurf kurulumu ve kullanımı oldukça basit bir mantıktan ibaret olan bir programdır. Yasaklı internet sitelerine giriş sağlayan program, kesinlikle kullanıcı bilgilerinizin paylaşılmasına izin vermeden erişim sağlamaktadır. Bunun nedeni ise, IP adresinizin öğrenilemez oluşudur. UltraSurf, kendi sunucularını kullanarak bağlantı sağlayan bir program olduğundan, kullanıcı bilgilerine erişilmesini kesin olarak engellemektedir. Ücretsiz bir uygulama olan UltraSurf’ü işyerlerinde de sosyal medya sitelerine giriş yapabilmek amacı ile sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Programı UltraSurf indir BENZER İÇERİKLER
Yasaklı Sitelere Giriş Programı UltraSurf indir YAPILAN YORUMLAR