Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
twitter icon

Twitter Uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Twitter Sosyal medya mesaj Uygulaması

Dünya’nın seyrini değiştirme gücüne sahip olan en popüler uygulamalardan biri olan Twitter Android uygulaması ile her dakika elinizin altında. 2012 yılında piyasaya sunulan uygulama sayesinde yüz kırk karakterde kendinizi ifade edebilir, arkadaşlarınız ile iletişim kurabilir ve bütün dünyada neler olup bittiğini kolayca öğrenebilirsiniz.

Twitter Android Nedir?

Türkçe anlamı cıvıldama olan Twitter insanların birbirleri ve bütün dünya ile iletişim kurabilmeleri için oluşturulmuş sanal bir sosyal platform. Bilgisayarda başlayan Twitter macerası ise gelişen akıllı cihaz teknolojileri ile evden sokağa taşmış durumda. Yüz kırk karakter sınırı dâhilinde gün içinde neler yaptığınızı Twitter’dan paylaşabileceğiniz gibi fotoğraf ve videolar da gönderebilirsiniz. Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, ünlülüleri takip ederek onlara kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Dünya ve Türkiye nabzını da Twitter’dan an be an tutmanız mümkün.

Twitter Ne Amaçla Kullanılır?

Twitter Android işletimciye sahip cihazlara indirilebildiği gibi Apple cihazlara da indirilebiliyor. İletişimin en teknolojik hallerinden biri olan Twitter üzerinden kendinizi ifade etmek yalnızca klavyenin ucunda. Ayrıca bu uygulama ile yer bildirimi yapabilir en güzel fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra Twitter üzerinden devlet adamları dâhil toplumun önde gelen insanlarına ulaşabilir ve sesinizi onlara duyurabilirsiniz. Twitter’ in güncel olarak yenilenen ve en çok konuşulanların yer aldığı Trend Topic sekmesi ise dünyadan ve Türkiye’den birçok habere ulaşmanızı sağlar. Bu şekilde ülke dışındayken bile neler olduğundan haberdar olabilirsiniz.

Twitter Nasıl Kurulur?

Twitter Android üzerinden Google Play Store aracılığı ile akıllı cihazlara yüklenebilir. Ardından yapmanız gereken tek şey kişisel bilgileriniz ile size özel bir profil oluşturmak. Takma ad da kullanabileceğiniz uygulamada hesabınızı oluşturmanızın hemen ardından arkadaşlarınız ile takipleşmeye başlayabilirsiniz.

Twitter Uygulaması indir BENZER İÇERİKLER
Twitter Uygulaması indir YAPILAN YORUMLAR