Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Turkcell Bip

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Turkcell BiP Apk Messenger indir, Turkcell ve diğer abonelerinin Android cihazlarında ücretsiz olarak kullanabileceği bip apk anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP apk ile arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet edebileceğiniz Whatsapp benzeri gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken Turkcell mesajlaşma servisidir.

BiP uygulamasına telefon numaranızı ve ardından telefonunuza gelen BiP şifrenizi girdikten sonra sevdiklerinizle doyasıya mesajlaşma uygulamasını kullanabilirsniz. Rehberinizde bulunan ve uygulamayı kullanan tüm kişilerle Türklere özel stiker (çıkartmalar) ile sohbetin tadını çıkartabilirsiniz.

Kişilerin son görülme tarihi, gönderdiğiniz mesajları okuyup okumadığını ve en son ne zaman çevirimiçi olduklarını görebilirsiniz. Turkcell uygulamasını kullanabilmek için mobil veri veya Wi-Fi bağlantısını kullanarak ücretsiz iletişim kurabilirsiniz.

BiP Messenger Apk olarak Android cihazlarınıza indirebilir. Ayrıca görüntülü arama, grup mesajları, zamanlı kaybolan mesajlar ve birbirinden eğlenceli çıkartmalar eşliğinde sevdiklerinizle doyumsuz sohbet edebilirsiniz. Popüler mesajlaşma uygulamalarında uygulamalarında bulunan tüm özellikleri BiP Messenger’da bulabilirsiniz.

Turkcell Bip YAPILAN YORUMLAR