Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
fener uygulama logo

Tiny Flashlight + LED Android El Feneri indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Tiny Flashlight + LED, sizi karanlıktan kurtaran bir akıllı uygulamadır. Telefonunuzda bulunan kameranın flaş ışığını kullanarak karanlık ortamları aydınlatmanıza fırsat tanıyan  Tiny Flashlight + LED Android ve IOS için kullanılabilir bir program.

Tiny Flashlight + LED Nedir?

El feneri olarak da bilinen  Tiny Flashlight + LED uygulaması telefona dâhil olan flaş ışığını sürekli olarak yakarak bir aydınlanma aracı olarak kullanmaya imkân tanıyan bir Android ve IOS uygulamasıdır. Uygulama sayesinde akıllı telefonu el feneri gibi kullanarak karanlık ortamlarda ışık bulabilirsiniz. Uygulama aletin şarjı var olduğu müddetçe çalışmaya devam eder ve güç durumlarda anında çözüm bulabilmenize ortam hazırlar.

Tiny Flashlight + LED Nasıl İndirilir?

 Tiny Flashlight + LED uygulamasını Android için Google Play Store’dan IOS için ise App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. El Feneri olarak da bilinen uygulama akıllı telefona yüklenir yüklenmez çalışmaya başlar. Bir butona basarak ışığı etkin hale getirebilirsiniz. Telefonunuzun flaş ışığının aydınlatma gücü sayesinde  Tiny Flashlight + LED uygulaması gece tamamen karanlık ortamda bile bulunduğu yeri aydınlatmayı başarır.

Tiny Flashlight + LED Nasıl Kullanılır?

Tiny Flashlight + LED Android veya IOS işletimcili akıllı telefona indirildikten sonra ana sayfanıza bir kısa yol oluşturur. Bu kısa yola tıklayarak uygulamanın etkin hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Gece elektrik gittiğinde, akşam çökerken piknikte veya ince bir ayrıntıya dikkat etmek için ışığa ihtiyaç duyduğunuzda uygulamadan tek bir parmak hareketi ile faydalanabilirsiniz. Son derece gerekli ve kullanışlı olan el feneri uygulaması sayesinde ışığa her ihtiyaç duyduğunuzda ona shaip olacaksınız. Akıllı telefonunuzun şarjı bitmediği sürece çalışan el feneri uygulaması cihazın güç tasarrufu modunda da çalışabilmektedir.

Tiny Flashlight + LED Android El Feneri indir YAPILAN YORUMLAR