Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Thun-logo

Ücretsiz Mail Yazılımı Thunderbird indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Thunderbird E Posta Yardımcı Program

Mozilla vakfı tarafınddan geliştirilmiş bir yazılım olan Thunderbird, ücretsiz bir mail yazılımıdır. Üstelik Thunderbird Windows işletim sistemi kullanıcılarının yanı sıra, MAC OS, Linux ve diğer işletim sistemlerini de desteklemektedir. Hangi mail sağlayıcıyı kullandığınız fark etmeksizin, Thunderbird çatısı altında, maillerinizi düzenleyebilir, kontrol edebilir veya tercihiniz doğrultusunda yeni bir mail gönderebilirsiniz. Thunderbird’ün en çok tercih edilen mail yazılımı olmasının birden fazla nedeni olsa da; ücretsiz olmasının yanı sıra, sürekli gelişiyor ve güncelleniyor olması fazlası ile dikkat çekicidir.

Thunderbird Nedir?

Ücretsiz bir mail yazılımı olan Thunderbird, benzer programlar arasında en çok tercih edilen yazılımdır ve tamamı ile ücretsizdir. Bunun yanı sıra, Thunderbird yazılımı ile mailinizi kontrol etmek için tarayıcı kullanma zorunluluğunuz ortadan kalkmakta ve program aracılığı ile fazladan işlem yapmadan mailinize ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Üstelik sizin belirleyeceğiniz aralıklarla mailiniz sürekli güncellenecek, bu sayede yeni bir mail alındığında eş zamanlı haberdar olmanız sağlanacaktır.

Thunderbird Nasıl Kurulur?

Thunderbird Windows kullanıcıları ağırlıkta olmak üzere geniş bir kullanıcı yelpazesine sahiptir. Kullanıcıları, Thunderbird’ü mozilla üzerinden en güncel versiyonuna ulaşarak, bilgisayarlarına kolaylıkla yükleyebilirler. Sonrasında POP3 okuyucusuna sahip bu programa, desteklediği herhangi bir mail adresi eklemesi yaparak kolayca kullanıma başlanabilmektedir. Kendi Türkçe kullanım sihirbazına sahip uygulama bu sayede kullanıcıyı fazla zorlamadan kurulum işlemini tamamlamakta ve kullanıma hazır bir hale gelmektedir.

Ücretsiz Mail Yazılımı Thunderbird indir BENZER İÇERİKLER
Ücretsiz Mail Yazılımı Thunderbird indir YAPILAN YORUMLAR