Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Thinkrolls indir

Zeka Oyunu Thinkrolls 2 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Thinkrolls 2 Puzzles Zeka Oyunu

Google Play Store’nin en sevilen uygulamalarından birisi olan Thinkrolls 2 hem eğlendiren hem de eğiten bir zekâ oyunudur. Mobil zekâ oyunu türleri içerisinde ayrı bir yeri bulunan uygulama özellikle gelişme çağındaki çocuklar için çok faydalıdır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda oyun oynamaktan keyif alan çocuklar için indirilebilecek olan bu mobil zekâ oyunu ile çocukların zihinsel gelişimlerine destek verilebilmektedir.

Thinkrolls 2’de Ne Gibi Özellikler Bulunmaktadır?

Çocukları düşünmeye ve zekâlarını kullanmaya iten Thinkrolls 2’de her çocuğun seveceği türde özel bölümler yer almaktadır. Thinkrolls 2 Android 2016 yılında Google tarafından düzenlenen I/O etkinliğinde de ödüle layık görülen değerli uygulamalardan birisi olarak da nitelendirilebilmektedir. Thinkrolls 2 Android’de ortalama 30 kadar sevimli karakter yer almaktadır ve oyunun amacı bu karakterleri yuvarlama sureti ile çeşitli engeller bulunan platformlardan ilerletmek ve hedef objelere erişmelerini sağlamaktır. Oyunun yapımcılarından alınan bilgiye göre; oyunun ilk 135 bölümü 3 ila 5 yaş arasındaki çocukların zekâ gelişimleri için uygunken, sonrasında gelen 135 bölüm ise 5 ila 9 yaş arasındaki çocukların zekâ gelişimleri üzerinde olumlu etki yaratmaktadır. Görsel açıdan da oldukça başarılı olan oyun, reklam içermeme özelliği ile pek çok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir.

Thinkrolls 2’de Toplamda Kaç Bölüm Bulunmaktadır?

Uygulamaya getirilen son güncellemelerden sonra şuanda toplam 270 farklı bölüme sahip olduğu bilinmektedir. Dileyen kullanıcılar ise bitirdikleri bölümleri yeniden oynama imkânına da sahiptir.

Zeka Oyunu Thinkrolls 2 indir BENZER İÇERİKLER
Zeka Oyunu Thinkrolls 2 indir YAPILAN YORUMLAR