Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
templa logo

Temple Run 2 Android Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

İlerlemeli Kaçış Oyunu

Temple Run, piyasaya çıkar çıkmaz birçok kullanıcının favorisi haline gelmiş bir strateji oyunu. Oyunda uzun bir koşu ve engeller görseller ile desteklenmiş fantastik bir ortam aşılmaya çalışıyor. İlk versiyonu ile birçok bağımlı yaratan oyunun ikincisi ise daha kaliteli grafik ve görseller ile kullanıcılara sunuldu. Temple Run 2 ise ilki ile kıyaslandığında neredeyse tam bir teknoloji harikası. Değişen ve gelişen görüntüler oyun üzerinde yapılan akıllıca değişiklikler sayesinden ikincisi de ilki gibi insanları kendine bağımlı hale getirmeyi başarıyor.

Temple Run 2 Nasıl İndirilir?

İlk olarak Apple cihazlarda aktif olan Temple Run 2 Android versiyonunun oyun severlere sunulması ile her kesim tarafından severek ve heyecan içinde oynanan bir oyun haline geldi. Google Play Store aracılığı ile Android işletimcili telefonunuza veya tabletinize yükleyeceğiniz Temple Run 2, sizi son derece teknolojik ve heyecanlı bir maceranın ortasında hissettirecek.

Temple Run 2 Nasıl Oynanır?

Temple Run 2, dokunmatik ekran üzerinden yönlendirebileceğiniz bir çeşit kaçış oyunudur. Metrelerce koşabildiğiniz farklı farklı alanlarda bulunduğunuz ve bir gorilin sizi kovaladığı oyunda oldukça havalı efekt ve grafiklerin yanı sıra heyecanı üst düzeye çıkaran farklı aktiviteler de bulunuyor. Örneğin bir halatın ucunda sallanarak suları aşabilirsiniz. Temple Run 2 Android oyunları ile buluştuğundan beri ister Samsung ister Iphone kullanıcısı olsun büyük bir kitle oyunun etkisi altına girdi. Bir kez başlandığında bir daha bırakılamayan oyunun tutkunları neredeyse gözlerini kırpmadan oyun oynamak istediklerini belirtiyor. Eğlence, heyecan ve adrenalinin bir araya toplandığı bu oyunda kanat takıp uçabileceğiniz gibi gizli yer altı tünellerinde tehlikeli yolculuklar da yapabilirsiniz. Temple Run 2 Android uygulaması ile oyunun sürükleyiciliği başladığınız ilk andan itibaren sizi de içine alabilir.

Temple Run 2 Android Oyunu indir BENZER İÇERİKLER
Temple Run 2 Android Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR