Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamViewerlogo

TeamViewer Uzaktan Destek Erişim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

TeamViewer Uzak Bağlantı Programı

TeamViewer alanında en iyi masaüstü paylaşım programıdır. Program ile internet ortamının olduğu iki bilgisayar arasında uzaklık fark etmeksizin bağlantı sağlanabilir. Bilgisayarların bağlanabilmesi için her birinde TeamViewer uygulamasının kurulu olması gerekmektedir. Programın kurulmasının ardından herhangi bir ayar yapmadan bilgisayarlarla bağlantı kurabilirsiniz.

TeamViewer Özellikleri

Masaüstü paylaşım programı TeamViewer ile bağlantı kurduğunuz bilgisayarın masaüstünü ve sistemini yönetebilirsiniz. Bağlantı olması halinde karşıdaki bilgisayardan kendi bilgisayarınıza dosya alışverişi yapabilirsiniz. Bağlı olunan bilgisayarı kendi bilgisayarınızı nasıl kullanıyorsanız kısıtlamasız kullanabilirsiniz. Her iki bilgisayarın da istedikleri anda hızlı bir şekilde bağlantıyı sonlandırma imkanı vardır. Uygulama Türkçe dil desteği ile alanında en çok tercih edilen, en popüler uygulamadır. TeamViewer gerek bağlantı gerekse dosya alışverişi hızıyla da ön plandadır. Bağlantıyı her iki tarafında sonlandırabilmesi güvenlik konusunda bir detaydır. TeamViewer son derece şık ve basit bir ara yüze sahip olduğundan kullanımı da kolaydır. Uygulama çapraz platform bağlantı desteği sunduğundan farklı işletim sistemleri arasında da kullanılabilir.

TeamViewer Kullanımı

Programı güvenilir bir siteden indirdikten sonra kurulum sihirbazının yönergelerini takip ederek hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Kurulumun sonrasında bağlantı yapılacak iki bilgisayar da uygulamayı başlatmalıdır. Başladıktan sonra karşınızda çıkacak olan ID ve parolayı bilgisayara bağlanacak kişiye vermelisiniz. Bu bilgiler girildikten sonra bağlantı hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Bu aşamadan sonra bağlı bilgisayarla dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantının sona erdirilmesi için uygulamayı doğudan kapatmak yeterli olacaktır.

TeamViewer Uzaktan Destek Erişim YAPILAN YORUMLAR