Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
tango logo

Tango Android Mesajlaşma indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Tango Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Konuşma

Tango uygulaması tam da günümüz sosyalleşme ihtiyaçlarını karşılamak adına üretilmişçesine dolu dolu ve eğlenceli bir program. Bu özellikleri sayesinde şu an hem android işletim sistemine sahip akıllı telefonların uygulama indirmesine imkân veren google play store’da hem de apple ürünlerinin sanal marketi olan appstore’da oldukça popüler bir sıralamaya sahip.

Tango Messenger, Video & Calls Nedir?

Tango Messenger uygulaması için her şeyin bir arada olduğu, iletişim ve eğlenceyi aynı uygulama içerisinde vaat eden bir program desek abartmış olmayız. Tango kullanıcıları tıpkı web tabanlı birçok uygulamada olduğu gibi hücresel veri veya wifi varlığında arkadaşları ile sohbet edebiliyor, aynı zamanda ise fotoğraf ve video paylaşabiliyor. Ancak Tango Messenger, Video & Calls android uygulamasını benzerlerinden ayıran en önemli özelliği tanımadığınız kişilerle de konuşmanıza imkân sağlıyor oluşu.

Tango Messenger Nasıl Kurulur?

Tango Mesajlaşma işletim sistemine sahip telefonlar arasında kullanılabilir olarak piyasaya giriş yapmış olsa dahi, şuan ios işletim sistemi ile de kullanılabilmektedir. Dolayısı ile tüm akıllı telefon sahipleri, google play store veya app store üzerinden Tango Messenger, Video & Calls uygulamasını kolaylıkla ve ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirler.

Tango  Ne İşe Yarar?

Tango Messenger, Video & Calls uygulaması sadece internet paketiniz üzerinden tüketim sağlayacak bir uygulama olarak faturanıza yansıyacak bir gider oluşturmayacaktır. Aynı zamanda Tango Messenger, Video & Calls uygulaması tüm adres listenizi uygulamaya senkronize ederek arkadaşlarınıza ulaşmanızı ve iletişim kurmanızı da kolay hale getirecek niteliktedir. Sonrasında arkadaşlarınızla görüntülü konulma yaparak veya paylaşımlarda bulunarak keyifli vakit geçirmeniz mümkündür.

Tango Android Mesajlaşma indir BENZER İÇERİKLER
Tango Android Mesajlaşma indir YAPILAN YORUMLAR