Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Subway-koşu

Subway Surfers Android Macera Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Akıllı telefonların, en yakın arkadaşımız haline gelmesinde en önemli rol şüphesiz sosyal medya ve oyunlara ait. Özellikle bazı oyunlar bizi saatlerce telefonun başında duracak veya gece geç saatlerde sırf oyunu kontrol etmek amacı ile uyanacak hale getirmiş durumda. Bu denli büyük bir bağımlılık içerisinde olduğumuz oyunlar arasında tüm dünyaya yayılmayı başarmış ve hemen herkesin bir kez oynamayı denediği efsane bir oyundan bahsedecek olursak akıllara Subway Surfers’ın geleceği aşikârdır.

Subway Surfers Nedir?

Subway Surfers android işletim sistemine sahip kullanıcıların, diğer işletim sistemleri tarafından oldukça kıskanılmasına neden olan efsaneler kategorisine adını yazdırmayı başarmış eğlenceli bir oyundur. Subway Surfers basit bir oyun gibi görünmekle beraber bağımlılık yapacağı ve size başında anlamadan saatler geçirteceği garantili olan keyifli mi keyifli bir oyundur. Kendi çerisinde güçlendiriciler ve değişik özellikleri ile sizi telefona kilitlemesi oldukça olası görünen Subway Surfers android kullanıcılarının vazgeçemeyeceği oyunlar listesinde en başı çekmesi olası olan, efsanevi bir oyun olarak bilinmektedir.

Subway Surfers Nasıl Kurulur?

Subway Surfers android işletim sistemine sahip telefonlara, google play store üzerinden kolaylıkla indirilebilir. Ücretsiz bir oyun olan Subway Surfers, sonsuz koşu oyunları diye adlandırılan bir tip oyun içerisinde en dikkat çekici olanlardan birisi olup denenmesi kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Subway Surfers Nasıl Bir Oyundur?

Subway Surfers’da amaç kahramanız Jack ve köpeğinin polislerden kaçmasını sağlamaktır. Oyun boyunca koşma ve engellerden kurtulma üzerine odaklanmış engeller aşılarak ilerlenir. Subway Surfers, sonsuz koşu oyunları kategorisinde bir oyun olarak tıpkı benzerleri gibi bir sona sahip değildir. Oyunun fazla gelişmiş bir grafiğe sahip olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak oynayanlar üzerinde bağımlılık oluşturduğu kesinlikle bilinmesi gereken bir gerçektir.

Subway Surfers Android Macera Oyunu indir BENZER İÇERİKLER
Subway Surfers Android Macera Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR