Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
maps-indir

Street View On Google Maps Android Uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Street View on Google Maps, Google’ın 360 derecelik görüntü ile dünyayı gezebilme imkânı sunan son derece önemli bir uygulaması. Uygulamaya göre haritada belirtilen noktaların görüntülerine uydu görüntüleri sayesinde ulaşabilir ve evinizde otururken bambaşka bir ülkenin sokaklarında gezinebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Street View on Google Maps sayesinde dünya ayaklarınıza geliyor.

Street View on Google Maps Nasıl Kullanılır?

Google’ın dünya üzerine yayılan uydular sayesinde topladığı materyalleri anlık olarak kullanıcılara sunan bir çok yönlü bir gezinti imkanı sağlayan Street View on Google Maps Android cihazlar için yüklenebilir bir uygulama haline geldi. Bu sayede dilerseniz sizden binlerce kilometre ötede bulunan bir sokağın, caddenin veya açık bir alanın görüntülerine ulaşabilir 360 derecelik gezinti imkânı sayesinde bilgisayarınızın veya telefonunuzun başından çok uzaklara hiç yorulmadan seyahat edebilirsiniz.

Street View on Google Maps Android Uygulaması Nasıl Kurulur?

Street View on Google Maps Android işletimci cihazlara Google Play Store üzerinden indirilerek kullanılabilir. Google’ın bütün hesapları senkronize bir biçimde kullanma özelliği nedeni ile fazla uğraş vermeden uygulama üzerinde hesabınızı etkinleştirerek gezintiye başlayabilirsiniz. Street View on Google Maps Android telefonlarda etkinleştirildikten sonra harita üzerinde Google’ın materyal toplayabildiği mavi alanlardan birini tercih edip koordinat belirledikten sonra telefonunuzun ya da tabletinizin karşısında çok uzakları hiç masraf yapmadan ziyaret etmiş olacaksınız. Street View on Google Maps uygulaması teknolojinin en üst düzeyde hayatınıza girmesine yardımcı olacak. Android işletimcili cihazı bulunmayan kişiler için de Apple’ın Street View on Google Maps benzeri bir uygulaması da bulunuyor. Son teknolojinin yarattığı konfor sayesinde artık dünyayı gezmek için bile tek bir parmak hareketi kullanmak yeterli oluyor.

Street View On Google Maps Android Uygulaması indir BENZER İÇERİKLER
Street View On Google Maps Android Uygulaması indir YAPILAN YORUMLAR