Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
skype indir

Skype Microsoft Türkçe Windows indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Skype Microsoft Türkçe, internet üzerinden canlı görüntülü konuşma yapılmasını sağlayan oldukça ünlü bir uygulama. Dünyanın neresinde olursanız olun internet imkânınız var ise sevdikleriniz ile yüz yüze konuşabileceğiniz bu uygulamanın Türkçe versiyonu sayesinde kullanımı da son derece kolay. Yönergeleri takip ederek bilgisayarınıza yükledikten sonra hemen kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama sayesinde her ülkeden insan ile anında iletişim kurma şansına sahip olacaksınız. Bilgisayarınızın web kamerası ile uyumlu bir şekilde çalıştığından hiçbir ek donanıma ihtiyaç duymadan Skype uygulamasını kullanabilirsiniz.

Skype Microsoft Türkçe Nasıl İndirilir?

Skype Microsoft Türkçe uygulamasını diz üstü veya masa üstü bilgisayarınıza internet yolu üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca Skype’ın mobil uygulamaları sayesinde akıllı telefon ve tabletler üzerinden görüntülü konuşma yapmak da mümkündür. İnternette Skype Microsoft uygulamasının resmi sitesi üzerinden kolayca yükleme yapabilirsiniz. Ardından Skype Microsoft Türkçe Windows hesabınız ile senkronize edilerek bir hesap ortaya çıkarır. Hesabınızı oluşturduktan sonra görüntülü konuşma yapmak istediğiniz arkadaşlarınızı bir tık ile hesabınıza ekleyerek hemen iletişime geçebilirsiniz.

 Skype Microsoft Türkçe Nasıl Kullanılır?

Skype Microsoft Türkçe Windows kullandığınız bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladıktan sonra yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınıza nereden olursa olsun aramalar göndermek. Canlı görüntülü konuşmanın yanı sıra Skype üzerinden anlık yazışmalar yapmak, fotoğraf ve video göndermek mümkün. Bunun yanı sıra grup olarak görüntülü konuşma yapabilme olanağı da Skype Microsoft Türkçeyi son derece cazip hale getiriyor. İster iş ister özel yaşamda olsun iletişimin en basit ve eğlenceli yollarından birini kullanıcılara sunan uygulama dünyanın her yerinde son derece rağbet görüyor. Skype hesabınız ile senkronize olarak çalışabildiğinden gelen bildirimleri kolayca görmenize de olanak sağlıyor.

Skype Microsoft Türkçe Windows indir BENZER İÇERİKLER
Skype Microsoft Türkçe Windows indir YAPILAN YORUMLAR
  • Aysen
    7 ay önce

    Turkce skyp e niye inmiyor