Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
hafıza simge

Android Sanal Hafıza Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Hemen herkesin cebinde kendi bütçesine ve ilgi alanların uygun özelliklere sahip bir akıllı telefonla karşılaşmak mümkün. Bilgisayarlarımızı veya tabletlerimizi günün her saati yanımızda taşıyamıyor oluşumuz, her ne kadar onların her meziyetini tam anlamı ile yerine getiremiyor olsalar da akıllı telefonları gözümüzde çok daha değerli bir konuma getiriyor. Hal böyle olunca okuduğumuz gazeteden tutun, ofis çalışmalarımızı yaptığımız programlara veya bankacılık hizmetlerimize kadar hemen her şey kendine akıllı telefonlarda yer bulmuştur. Bu durumda mobil oyunlarında telefonlarımız için ne denli önemli ve vazgeçilmez olduğunun mutlaka altı çizilmelidir. İşte bu oyunlardan biri de Sanal Hafıza Oyunu’dur.

Sanal Hafıza Oyunu Nedir?

Zekâ oyunları içerisinde son dönemin popüler oyunları arasına girmeyi başaran Sanal Hafıza Oyunu hem eğlendiren hem de bağımlılık yapan bir oyundur. Tüm bunlara ek olarak hiç de kolay olmadığını belirtmek gereklidir. Oyun aynı anda hem görsel zekânızı hem de hafızanızı ölçmek ve çalıştırma üzerine kurulmuştur. Sanal Hafıza Oyununda her bölümde farklı sayıda ve değişik yerlerde konumlanmış kareler belirir. Oyuncudan bu kareleri verilen süre içerisinde bulması beklenmektedir.

Sanal Hafıza Oyunu Nasıl Kurulur?

Oldukça popüler bir mobil oyun olan Sanal Hafıza Oyunu, android işletim sistemine sahip ve ios işletim sistemine sahip kullanıcılar tarafından oldukça kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak indirilerek, keyifli zaman geçirilebilir.

Android Sanal Hafıza Oyunu indir BENZER İÇERİKLER
Android Sanal Hafıza Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR