Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
samsung push simge

Samsung Push Service Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Samsung markasına ait akıllı telefonlara hâlihazırda yüklenmiş olarak son kullanıcıya gelen Samsung Push Service uygulaması konusunda kullanıcıların %90’ı gerekli bilgiye sahip değildir. Samsung kullanıcılarının ülkemizde ve tüm dünyada, Samsung Push Service uygulaması için yaptığı yorumlar incelendiğinde; uygulamanın sürekli güncelleme aldığından bahsedilmesi ve telefon performansını takip eden kişilerce fazlasıyla şarj yediğinden dem vurulması dikkat çekmektedir.

Samsung Push Service Nedir?

Çoğu kullanıcı tarafından Samsung Push Service telefonlarda sık sık görülen ancak ne işe yaradığı konusunda çok fazla fikir sahibi olunmayan bir uygulamadır. Samsung Push Service android işletim sistemine sahip Samsung akıllı telefon kullanıcılarının, Samsung’un kendi yazılımları için bilgilendirme ve servis bilgilerini alma kolaylığı sağlaması adına geliştirilmiş bir uygulamadır.

Samsung Uygulama Bildirimleri Nasıl Kurulur?

Samsung Push Service ve benzeri uygulamalar akıllı telefon veya tabletlerde telefona gömülü şekilde karşımıza çıkmaktadır. Samsung Push Service android kullanıcıları tarafından cihazlarında kendi yüklemeleri hariç gözlenmektedir. Samsung Push Service ve benzeri uygulamalar silinemez ve versiyon düşürülmesi yapılamaz. Bu özelliği dolayısı ile kullanıcılar için bazen can sıkıcı bir hal alabildiklerini söylemek mümkündür.

Samsung Push Service Ne İşe Yarar?

Push mesajının ne olduğunun bilinmesi Samsung Push Service uygulamasının ne işe yaradığını anlamak konusunda kullanıcılara yardımcı olacaktır. Push mesajlar telefonunuza yüklemiş olduğunuz her türlü uygulamadan gelen bildirim ve uyarı mesajlarına verilen genel isimdir. Mail, whatsapp ve benzeri tüm uygulamaların bildirimleri Push mesaj kategorisine girmektedir. Samsung Push Service ise, tüm Push mesajlarınızı yönetmenize imkan sağlayan bir uygulamadır. Görüldüğü üzere olmazsa olmaz nitelikte olmayan bu uygulama, kullanıcılar tarafından bazen yoğun eleştirilere maruz kalmakta ve bu durum ortaya oldukça komik yorumlar çıkmasına neden olmaktadır.

Samsung Push Service Android indir YAPILAN YORUMLAR