Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
smsng logo

Samsung Link Android İçerik Oynatıcı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Son zamanların sevilen uygulamalarından Samsung Link, farklı pek çok cihaz üzerinde yer alan kayıtlı her türlü içeriğin oynatılmasını ve yönetilmesini sağlayan kaliteli uygulamalara örnek olarak verilebilmektedir. İçerik oynatma uygulamaları arasında en popülerlerinden birisi olan uygulama akıllı telefonlarda, tabletlerde ya da bilgisayar gibi cihazların içerisinde yer alan her türlü içeriği kolayca yönetebilme imkanı vermektedir. Uygulama eski adı ile Samsung Link AllShare Play olarak da bilinmektedir.

Samsung Link’in Ne Gibi Faydaları Bulunmaktadır?

İçerik oynatma programları arasında lider olan bu uygulama ile istenilen zamanda ve istenilen yerde, her türlü cihazın barındırdığı içeriğe erişme olanağı bulunmaktadır. Samsung Link uygulaması sayesinde farklı cihazlar üzerinde yer alan içeriklerin internet ortamında açılabilmesi ya da başka cihazlara aktarılabilme imkanı da yine kullanıcılara sunulan önemli özelliklerdendir. Samsung Link AllShare Play ile hiçbir şekilde kablo derdi olmadan cihazların içerisinde yer alan tüm video, fotoğraf ve müzikleri görüntülemek ve oynatmak mümkün olmaktadır.

Neden Samsung Link AllShare Play’i Tercih Etmeliyim?

Rakiplerinin içerisinde kolay kullanımı ile ön plana çıkmayı başaran uygulama çeşitli türlerdeki cihazları tek elden yönetmenin en basit yollarından birisi olarak tanımlanabilmektedir. Bu sebeple uygulama birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Cihazların ya da çeşitli depolama hizmetlerinin veri tabanında yer alan tüm fotoğraf, video ve müzikler arasında arama yapma imkanının yanı sıra, kayıtlı cihazlardan fotoğraf indirme ve yine çok sevilen HomeSync olanağı da uygulamayı rakiplerinden ayıran önemli özelliklerdendir.

Samsung Link Android İçerik Oynatıcı indir YAPILAN YORUMLAR