Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recuva

Revo Uninstaller indir Program Silme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Revo Uninstaller Program Kaldırma Programı

Microsoft Windows işletim sisteminde hali hazırda var olan Program Kaldır uygulamasına alternatif ve gelişmiş bir yazılım olarak oluşturulan Revo Uninstaller Free ücretsiz ve işlevsel bir uygulamadır. Bir yazılım kaldırma programından beklenebilecek her özelliği bünyesinde bulunduran bu program sayesinde olabilecek en hızlı ve güvenilir şekilde istemediğiniz programları bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken yedek alanız ve herhangi bir geri yükleme durumunda korunacak belgeleri ve kişisel bilgileri yedeklemeniz de mümkün.

Revo Uninstaller Ne İşe Yarar?

Yazılım kaldırma programı olarak karşımıza çıkan Revo Uninstaller Free, bilgisayarınızda düzen sağlamanızı oldukça kolaylaştıracak yardımcı bir yazılım. Revo Uninstaller Free Windows kullanıcılarına sağladığı bu destek ile övgüyü hak eden bir yazılım ve diğer işletim sistemi kullanıcılarında bir kıskançlık uyandırmakta da oldukça yetenekli.

Revo Uninstaller Nasıl Çalışır?

Revo Uninstaller Free Windows kullanıcıları tarafından temel sürümü ile ücretsiz ve kolay bir şekilde internet üzerinden bilgisayarlarına indirilebilir ve kurulum tamamlanır. Bu aşamadan sonra Revo Uninstaller Free uygulaması açıldığında bilgisayarınıza yüklenmiş tüm programların bir listesi karşınıza çıkacaktır. Kaldırmak istediğiniz programın üzerine gelerek çift tıkladığınızda ise, karşınızda 4 farklı seçenek belirecektir. Bu seçenekler; yerleşik, güvenli, makul ve geliştirilmiş başlıkları ile size sunulacaktır. Tavsiye edilen seçenek ise, geliştirilmiş kaldır seçeneğidir. Bu seçimde bilgisayarınızda bir geri yükleme noktası oluşturulur ve yedekleme yapılır.

Revo Uninstaller indir Program Silme BENZER İÇERİKLER
Revo Uninstaller indir Program Silme YAPILAN YORUMLAR