Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
recuva indir

Dosya Kurtarma Programı Recuva indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Recuva Silinen Dosyaları Kurtarma

Silinen dosyaları geri getirme yazılımı piyasadaki çeşitli versiyonları ile tüm bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde olması gereken programların başında gelmektedir. Silinen dosyaları geri getirme yazılımı sayesinde bilgisayar kullanıcılarının yanlışlıkla sistemlerinden sildikleri her türlü dosyanın geri dönüşü sağlanabilmektedir. Bu tür programların içerisinde ise son zamanlarda Recuva adlı dosya kurtarma programı ön plana çıkmaktadır.

Recuva Nedir? Ne İşe Yarar?

Bilgisayar kullanıcılarının sildiği her türlü dosyayı geri getirebilme özelliği bulunan Recuva tamamen ücretsiz olması ile dikkat çekmektedir. Dalgınlık ile ya da bilmeyerek günlük hayatta bilgisayar kullanımı esnasında silinen önemli dosyaların Geri Dönüşüm Kutusu’ndan da atılmasından sonra kişiler kaybettikleri dosyalardan ötürü ciddi sıkıntılar yaşayabilmektedir. İşte bu durumun önüne geçebilmek ve silinen dosyaları kurtarabilmek amacı ile de Recuva Windows isimli programdan destek alınabilmektedir.

Recuva’nın Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Kolay bir kullanıma sahip olan Recuva Windows’ta sihirbaz temelli bir ara yüz bulunmaktadır. Bu sihirbaz ile adım adım dosya kurtarma işlemi gerçekleştirilebilmekte ve böylece en acemi bilgisayar kullanıcıları bile kaybettikleri dosyalarını geri getirmeyi öğrenebilmektedir. Programla müzik, video ve resim dosyalarının silindikten sonra geri getirilebilmesi mümkün olmakla birlikte sıkıştırılan arşivler ve ofis dokümanları da aynı şekilde tekrardan erişilebilir hale gelebilmektedir. Dosya kurtarma programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan bu yazılımın en güzel özelliklerinden birisi ise; bir dosya kurtarılmak istendiğinde programın kullanıcısına kurtarmak istediği dosya türünü belirleme konusunda özgürlük tanımasıdır. Bu niteliği sayesinde aranan her türlü dosyaya çok daha kısa sürede ulaşma olanağı vardır.

Dosya Kurtarma Programı Recuva indir BENZER İÇERİKLER
Dosya Kurtarma Programı Recuva indir YAPILAN YORUMLAR