Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Realtek HD Audio Driver XP Driver indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Realtek HD Audio Driver Realtek HD Ses Kartı

Bilgisayarın olmazsa olmaz donanımlarından biri de ses sistemleridir. Bilgisayarınızı kullanırken asıl amacınız müzik dinlemek olmasa dahi; ister oyun oynamak, ister bilgi edinmek amacı ile kullanıyor olun mutlaka ses sisteminin kurulu olmasına ihtiyaç duyarsınız. Bilgisayarınızı kullanırken ses sisteminin aktif olmasını istiyorsanız öncelikle ses kartına, sonrasında onu kurmanızı sağlayacak bir ses kartı sürücüsüne ve harici olarak hoparlöre ihtiyaç duyacaksınızdır.

Realtek HD Audio Driver XP Nedir?

Bilgisayarlar ses kartı olmadan da çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ancak ses kartı olmayan bir bilgisayardan tam verim alabilmeniz mümkün değildir. Realtek HD Audio Driver XP Realtek ses kartlarının bilgisayarınıza kurulumunu kolayca yapmanızı sağlayan ses kartı sürücüsüdür.

Realtek HD Audio Driver XP Nasıl Kurulur?

Realtek HD Audio Driver XP sürücüsüne internet üzerinden kendisi sitesi veya farklı siteler aracılığı ile kolayca ulaşılabileceği gibi kurulumu da aynı kolaylıkla gerçekleştirilebilen kullanıcı dostu bir programdır.

Realtek HD Audio Driver XP Ne İşe Yarar?

Realtek markasına ait bir ana karta veya ses kartına sahip olan kullanıcılar herhangi bir format veya yenileme sürecinden sonra ses kartı sürücüsüne ihtiyaç duyacağından bu program ile bu açığı kapatacaklardır. Bilgisayara ses sürücüsü yüklemeye yaraya bu program sayesinde donanımda ses kartı problemleri çözülebileceği gibi aynı zamanda sürücü için gerekli olan güncellemelerin de düzenli olarak yapılması sağlanır.

Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 64 Bit için buradan indir

Windows 2000, Windows XP, 2003 32/64 Bit buradan indir

ATI HDMI Audio Driver buradan indir

Realtek HD Audio Driver XP Driver indir YAPILAN YORUMLAR