Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
rapid

RaidCall Türkçe Yama indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

RaidCall Sesli Sohbet Programı

Online oyun oynamaktan keyif alan takımlar ya da arkadaş grupları için piyasaya sürülen ve günümüzde yediden yetmişe pek çok oyuncu tarafından iletişim amacıyla kullanılan RaidCall’ın Türkiye’de yer alan kullanıcıları için çıkarılan RaidCall Türkçe Yama, Türk oyunculara büyük kolaylıkla sağlamaktadır.

RaidCall Neden Bu Kadar Popülerdir?

Kullanışlı ve kurulumu kolay bir iletişim programı olan RaidCall, aslen bir tür sesli sohbet yazılımı olarak da tanımlanabilmektedir. Rakibi olan diğer sesli sohbet uygulamalarına nazaran kullanıcı dostu ara yüzü ile özellikle genç oyuncuların vazgeçilmezi olan RaidCall için piyasaya sunulan RaidCall Türkçe Yama sayesinde programın kullanıcı kitlesi her geçen gün genişlemeye devam etmektedir. RaidCall programının kodlanma amacı aslında oyuncular içindir ancak günümüzde oyun dışında pek çok alanda da bu programdan fazlasıyla faydalanılmaktadır. Oyun sektöründe ise en çok MMORPG ya da FPS ve TPS türündeki oyunlarda takım çalışması sağlayabilmek amacı ile kullanılmaktadır.

RaidCall ve RaidCall Türkçe Yama Nasıl Kullanılabilmektedir?

RaidCall‘ın kullanılabilmesi için yapılması gereken tek şey yazılıma ait olan sunucular üzerinde üyelik yani kanal açmak ve ücretsiz bir şekilde bu kanalları kullanmaktır. Kanallardaki düşük gecikme sayesinde anlık olarak grup içerisinde haberleşebilmek rahatlıkla mümkün olmaktadır. Programın ses kalitesi de oldukça iyidir ve sesleri birebir olarak karşı tarafa iletebilmektedir. İngilizcesi zayıf olan ve programı kullanmakta zorluk yaşayan kullanıcılar için çıkarılan Türkçe yama ise yazılımı kullanmaya yeni başlayanların imdadına yetişmektedir. Yamanın kurulumu esnasında söylenen açıklamaların uygulanması halinde hiçbir şekilde sorun yaşamadan hızlı bir yükleme gerçekleştirilerek RaidCall’ın Türkçe hale getirilmesi sağlanmaktadır.

RaidCall Türkçe Yama indir YAPILAN YORUMLAR