Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Radyo Eksen Dinle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Radyo Eksen Dinle, Eksen Fm Rock müzik dinlemek isteyenler için alternatifbir kanal olan Radyo Eksen İstanbul’da 96.2 frekansından ulaşılabilen ve yabancı sanatçıların kült parçalarıyla dinleyenleri duygusal bir yolculuğa davet esen radyo kanalıdır. Diğer yabancı müzik yayını yapan radyo kanallarının aksine kendine has tarzı ile yayın kalitesinden ve programlarından taviz vermeden emin adımlarla yayınına devam etmektedir. 2000 yılında yayın hayatına başlayan ve yayına başladığı gümden itibaren yabancı alternatif Rock müzikalanındaki büyük bir boşluğu dolduran radyo bu sayede hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi edinmiştir. Avrupa yakasında daha net bir çekim kalitesine sahip olan radyo alternatifsiz olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Alternatif Rock Gruplarının Adresi Radyo Eksen

Hemen her yabancı müzik istasyonunda karşılaşabileceğiniz rock parçalarının yanı sıra sadece tutkunlarının bildiği ve gizli kalmış rock parçaları da gün yüzüne çıkartarak farkını ortaya koymaktadır. Google Play Store üzerinden indirilebilen Radyo Eksen aplikasyonu sayesinde rahatlıkla her yersen dinlenebilen radyo Digiturk üzerinden de yayın yapmaktadır.

DinleyicileriniDikkate AlanRadyoEksen

İnternet sitesinden canlı yayını dinleme imkanı sağlayan Radyo Eksen aynı zamanda internet sitesi üzerinden yaptığı anketler ile de dinleyicilerin müzik zevkini ve müzik nabzını tutmayı başarmaktadır. İnternet sitesinde yer alan son çalan 5 şarkının bilgilerini de paylaşan Radyo Eksen dinlediğinizde “bu şarkıyı çok sevdim adı ne?” sorularına cevap vererek sevdiğiniz parçalara ulaşmanızı da kolaylaştırmaktadır.

https://www.radyodinletv.com/radyo-eksen-dinle/

Radyo Eksen Dinle YAPILAN YORUMLAR