Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
postbox-express-simge

Mail Programı Postbox Express indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Postbox Express Mail Düzenleme Programı

Özellikle iş hayatında mail ile haberleşmeyi sıklıkla kullanmak durumunda olan kişiler bir süre sonra mail trafiklerini yönetmek için fazla efor harcıyor hale gelebilirler. Bu durumda zaman kazancı ve kullanım kolaylığı sağlamak adına bir mail düzenleme yazılımı kullanmak isteyenler için, Postbox Express oldukça kullanışlı alternatif bir seçenektir. Postbox Express, sahip olduğu üstüne ve gelişmiş özellikler ile maillerinizi filtrelemeyi, düzenlemeyi ve kullanmayı son derece basit bir hale getirmektedir.

Postbox Express Ne İşe Yarar?

Postbox Express Windows kullanıcıları için son derece cazip bir masaüstü mail düzenleme yazılımı. Özellikleri sadece mailleriniz düzenlemek ile de kalmayan bu uygulama, tek bir yazılım altından birçok işinizi yerine getirmenize imkân sağlamaktadır. Twitter ile eşleştirdiğiniz takdirde Postbox Express üzerinden tweet atabilir ve aynı şekilde bildirim alabilirsiniz. Aynı zamanda takviminiz ile eşleştirirseniz yazılımınız bir anda ajandanız haline de gelebilir. Bir diğer avantajı ise Postbox Express Windows kullanıcıları için programın sağladığı geniş bilgi koruma önlemleridir. Bu sayede mailleriniz ve kişisel bilgileriniz normal bir tarayıcı bağlantısına göre çok daha fazla koruma altında olacaktır.

Postbox Express Nasıl Kullanılır?

En iyi ücretsiz Windows programları listesine girmeyi başarabilmiş olan Postbox Express, Windows kullanıcıları tarafından internet bağlantısı aracılığı ile ücretsiz olarak indirilebilir. Sisteme gerekli mail tanıtıldıktan sonra, desteklenen birçok program arasından istenilen seçilerek kişisel eşleştirmeler tamamlanır.

Mail Programı Postbox Express indir BENZER İÇERİKLER
Mail Programı Postbox Express indir YAPILAN YORUMLAR