Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
picsart indir

PicsArt Photo Studio Fotoğraf Düzenleyici indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

PicsArt Photo Studio Fotoğraf Resim Editörü

Günümüzde birçok mobil cihazın vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alan PicsArt Photo Studio ile kapsamlı bir resim düzenleme programına sahip olabilmek mümkün olmaktadır. Resim editörü programları içerisinde ayrı bir yeri bulunan program gelişmiş özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Oldukça popüler ve üst seviye bir resim editörü programı olmasına rağmen ücretsiz alınabilmesi ile çok sevilen bu uygulamada mobil cihazlar ile çekilen resimler üzerinde basit düzenlemeler yapabilmenin yanı sıra metin, çizim ya da farklı efektler ekleme imkanı bulunmaktadır.

PicsArt Photo Studio’nun Önemli Özellikleri Nelerdir?

PicsArt Photo Studio ile bir yandan eğlenirken bir yandan da şık fotoğraf çalışmaları ortaya çıkarabilme olanağı vardır. Resim düzenleme seçeneğinde çeşitli fotoğraf filtreleri, çerçeveler, kolajlar, metin efektleri, hoş etiketler, clip art türünde grafikler, kesme ve renk ayarını değiştirme gibi farklı özellikler yer almaktadır. Efektler konusunda ise yağlı boya, neon, vintage, pastel, eski moda, karikatür ya da HDR gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Programda ayrıca farklı boyutlarda ve türlerdeki fırçalar kullanılarak değişik çizimler ve metinler ekleme imkanı mevcuttur ve bu da mobil cihazlarda bulunan fotoğrafların çok daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Uygulama ile sadece telefonda yer alan fotoğraflar üzerinde değil, Facebook’ta bulunan fotoğraflar üzerinde de çeşitli oynamalar yapılabilmektedir.

PicsArt Photo Studio’da Hazırlanan Fotoğrafları Nerelerde Paylaşabilirim?

Hazırlanan tüm fotoğrafları Facebook, Foursquare, Picasa, Flickr, Tumblr, WordPress ve Blogger gibi en önemli sosyal ağlarda paylaşabilmek mümkündür. Ayrıca fotoğrafları SMS ya da mail ile başka kişilere gönderebilme imkanı da bulunmaktadır. Dileyen kişilerin hazırladıkları fotoğrafları mobil cihazları için duvar kağıdı olarak da kullanabilme şansı mevcuttur.

PicsArt Photo Studio Fotoğraf Düzenleyici indir BENZER İÇERİKLER
PicsArt Photo Studio Fotoğraf Düzenleyici indir YAPILAN YORUMLAR