Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Photoshop logo

Photoshop CS6 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Photoshop CS6 Profesyonel Fotoğraf Tasarım Editörü

Günümüzde akıllı telefonların bünyesine giren gelişmiş kameralar ve sosyal medyanın çekiciliği dolayısı ile fotoğrafçılığa ve fotoğraf düzenlemeye olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Ancak profesyonel fotoğrafçılık çok daha farklı bir iş olup büyük bir ilgi ve emek gerektirmektedir. Photoshop ise oldukça gelişmiş yeteneklere sahip olan bir fotoğraf düzenleme ve işleme programı olarak yıllar önce hayatlarımıza girmiştir. İlk olarak 1987 yılında Michigan üniversitesinde öğrenci olan Thomas Knoll’un bitirme projesi olarak ortaya çıkan bu program özelliklerinin keşfedilmesi ile beraber geliştirilmeye başlanmıştır. Günümüzde en gelişmiş sürümü olan CS6’ nın kullanıldığı programın ilk sürümü Display’dir.

CS6 Ne İşe Yarar?

Photoshop dijital fotoğrafçılık ile uğraşan kişiler için olmazsa olmaz piksel tabanlı bir fotoğraf işleme ve düzenleme programıdır. Photoshop CS6 indirmesi ve kurulumu oldukça kolay olan, bilgisayarınızda depolanmış herhangi bir fotoğrafı düzenlemeye imkan sağlayan bir programdır. Düzenlemenin açılımı ise; fotoğrafın boyutları ile oynamak, parlaklık ve kontrast ile ilgili değişiklikler yapmak veya fotoğrafa bir cisim yada görüntüyü ekleyip çıkarmak olarak tanımlanabilmektedir.

Photoshop CS6 Nasıl İndirilir?

Photoshop CS6 seçeneklerine internet üzerinden kolayca ulaşılabilir konumdadır. cs6 sürümü ile fotoğraflara ek olarak videolar üzerinde de düzenleme imkanı ve kolaylığı sağlayan program, yeni efektlere filtrelere ve ton ayarlamalarına sahip olmanın yanı sıra kullanım kolaylığı ile dikkatleri çekmektedir.

Nasıl Kullanılır?

Photoshop CS6 indirme ve photoshop CS6 download seçeneklerine internet üzerinden ulaşılabilir. Aynı zamanda kolay kurulum imkanı sağlayan programın, kullanımı için bir dizi eğitim ve kurs seçeneği bulunmaktadır. Her ne kadar cs6 sürümü ile ara yüze yenilikler getirilse ve kullanım kolaylıkları sağlansa da profesyonel eğitim alınması tavsiye edilir.

Photoshop CS6 indir BENZER İÇERİKLER
Photoshop CS6 indir YAPILAN YORUMLAR