Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Pes 2013 indir

Pes 2013 Türkçe Spiker indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Pes 2013 Oyunu Türkçe Spiker

Pes 2013 Türkçe seslendirme yaması olan yazılım ile oyunda yer alan anlatımları Türkçe olarak duyabilirsiniz. Maç anlatımlarının Türkçe olarak seslendirildiği bu destek yazılım sayesinde oyun daha keyifli hale gelecektir. Buna benzer farklı yazılımlarla karşılaşmanız mümkündür ama uygulamanın benzerlerine karşı dikkatli olmakta yarar var. Çünkü güvenilir olmayan ara yazılımlar oyunların bozulmasına neden olabilirler.

Pes 2013 Türkçe Spiker Özellikleri

Pes 2013 Türkçe seslendirme yaması olarak işlevde olan yeni versiyonu ile Pes 2013 Türkçe Spiker’de seslendirmeler büyük bir titizlikle yapılmış. %97 gibi ciddi bir oranda seslendirme düzenlenmesi yapılmış yazılımda oyuncu isimleri ve takımlar eksiksiz olarak seslendirilmiştir. Pes 2013 Türkçe Spiker yamasında 17000 civarında ses dosyası mevcuttur. Oyunlara yama eklemek konusunda birçok oyun sever tereddütte kalkmaktadır ama bu yazılımın oyuna hiçbir zarar vermediği garanti ediliyor. Güncellenen versiyonlarla var olan minik hatalar giderilmektedir.

Pes 2013 Türkçe Spiker Nasıl Kurulur?

İndirme işlemi bittikten sonra kurulum son derece basittir. İndirilen klasör içinden setup dosyasını çıkarıp çalıştırmanız yeterli olacaktır. Yükleme işlemi çok kısa sürede sona ermektedir. Sonrasında oyunu açtığınızda yamaya yönelik herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Yama oyun içine kolayca entegre olur ve kullanılmaya başlanır. Oyunda artık kendi oluşturduğunuz oyunculara spiker ismi ataması yapabilir ya da oyunda hali hazırda var olan seslendirmeleri tercih edebilirsiniz.

Pes 2013 Türkçe Spiker indir YAPILAN YORUMLAR