Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
panda-antivirus-simge

Panda Antivirus Pro Anti Virüs Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Panda Antivirus Güvenlik Programı

İnternetin dünyamıza tamamı ile girmesi ile beraber sağladığı kolaylılarında artış gösterdiği bir gerçektir. Ancak aynı zamanda, internetin bu denli popüler olmasının kötü niyetli internet kullanıcılarının çalışmalarını hızlandırmasına da neden olduğu bilinen bir gerçektir. Hal böyle olunca bilgisayarlarda güvenilir ve işini iyi yapan bir anti virüs programı olmazsa olmaz haline gelmiştir. Birçok anti virüs programının ücretli olması ve lisans istemesine karşın, yılların güvenilir şirketlerinden olan panda yazılı, Panda Antivirus Pro programını ücretsiz olarak kullanıcılarının deneyimine sunmuştur.

Panda Antivirus Pro Nedir?

Bilgisayarınıza görünen veya casus şekilde gizlenmiş her türlü kötü niyetli yazılıma, virüse, rootkite veya casus yazılıma karşı korumak için Panda Antivirus Pro yeterli ve güvenilir bir programdır. Yapılan araştırmalar ve testler sonucunda elde edilen sonuçlar; Panda Antivirus Pro yazılımın %99 başarı oranı ile rakipleri olan anti virüs programları arasından sıyrılacak nitelikte olduğu kesin bir şekilde kanıtlanmıştır. Özellikle 2016 güncellemesi ile programa birçok yeni ve gerekli özellik de dâhil edilmiştir.

Panda Antivirus Pro Yeni Özellikleri

Panda Antivirus Pro Windows kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kolay ve kısa şekilde indirilebilmektedir. Program sizi yeni özelliklerinden olan, sandboxing ile güvenliğinde şüphe duyduğunuz internet sitelerine korunaklı bir şekilde eriştirir. Buna ek olarak sanal klavyesi ile şifre ve kişisel bilgileriniz wifi ağınız dahi olmak üzere her alanda güvence altına alır.

Panda Antivirus Pro Anti Virüs Programı indir BENZER İÇERİKLER
Panda Antivirus Pro Anti Virüs Programı indir YAPILAN YORUMLAR