Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PaintTool

Paint Tool Çizim Yapma Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Kullanıcıların sanatsal yönlerini ve içlerinde sakladıkları yaratıcılıkları ortaya çıkarabilecekleri kaliteli ve alternatif çizim programlarından birisi olan Paint Tool ile hayal gücünün yettiği ölçüde çizim yapabilmek mümkün olmaktadır.

PaintTool SAI’nın Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Gelişmiş özellikli bir alternatif çizim programı olan bu yazılım ünlü firma Sytemax Software tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Paint Tool piyasada gelişmiş illüstrasyon programları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Şuan aktif olarak bütün Windows işletim sistemlerinde hiçbir problem çıkartmadan çalışan program, piyasada bulunan ve rakibi olan diğer çizim programlarının aksine ücretsiz olması ile ön planda durmaktadır. Program içerisinde ise Color Painter türü bir uygulama alt yapısı kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Paint Tool programında yapılan tüm çizimlerin aralık dışında incelik, kalınlık gibi özellikleri de yine kullanıcılar tarafından kontrol edilebilmektedir. Programda yer alan tüm özellikler hızlı ve kesintisiz şekilde çalışmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzü ise Photoshop gibi programların yanında Paint Tool’u sıklıkla tercih edilen bir yazılım haline getirmektedir.

Color Painter ile Paint Tool Benzerlikleri Nelerdir?

Color Painter ile birbirine benzeyen ve ortak pek çok nokta bulunduran programda Color Painter’deki kadar olmasa da başarılı bir çizim hassasiyeti yer almaktadır. Sadece fare hareketleri kullanılarak çok kaliteli çizimlerin ortaya çıkarılabileceği programın aynı zamanda oldukça basit bir ara yüzü de bulunmaktadır. Bu yönüyle de Color Painter ile benzeşen program bu sayede kendisine pek çok kullanıcı edinmiştir.

Paint Tool Çizim Yapma Programı indir BENZER İÇERİKLER
Paint Tool Çizim Yapma Programı indir YAPILAN YORUMLAR