Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
nero logo

Nero Burning Rom Disk Yazıcı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Yılların asla eskitemediği önemli yazılımlardan olan Nero, 2016 yılında da yine en çok tercih edilen dosya yazma sistemi olmaya devam etmektedir. Nero bilindiği gibi en popüler ve en kolay kullanışlı CD ve DVD yazma programlarından birisidir. Bu özelliği ile Nero günümüzde halen pek çok kişinin CD ya da DVD yazabilmek amacı ile kullandığı nadide yazılım türlerindendir.

Nero’nun Yeni Versiyonunda Neler Var?

Nero‘nun yeni versiyonu olan Nero 2016, programın en dolu sürümlerinden birisi olarak nitelendirilebilmektedir. Nero 2015 Platinum şeklinde de birçok kişinin indirdiği ve kullandığı bu programın en büyük özelliği Windows 10 ile uyumlu olmasından ileri gelmektedir. Nero’nun yeni versiyonunu kullanan pek çok kişi yazılımın son özelliklerinden oldukça memnun kaldığını belirtmektedir. Nero 2017 ile CD, Blu-ray ya da DVD yazabilmenin yanında ses dönüştürme, video dönüştürme, yedekleme yapma gibi daha pek çok farklı çevirme işlemini de gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Yine Nero’nun bu yeni sürümü ile sadece bir program sayesinde video izleme, dönüştürme, yazma, slayt videolar yapma, ISO kalıp dosyaları tasarlama, resim ya da video düzenleme gibi daha birçok özelliği kullanma imkanı bulunmaktadır. Yine yeni versiyonda Nero’nun eski olan diğer sürümlerine göre çok daha geniş bir medya yönetme ara yüzünün yanı sıra, geliştirilen ve yenilenen Nero’ya giriş menüsü ile ana menü de programın diğer özelliklerindendir.

Sadece CD/DVD Yazmak İsteyenler Ne Kullanabilir?

Ekstra özelliklere ihtiyaç duymayıp, bilgisayarlarında daha az yer kaplayan bir CD yazma programı isteyenler, yalnızca CD, Blu-ray ve DVD yazma niteliğine sahip olan Nero Burning Rom Disk (Cd-Dvd-Blu-Ray) Yazma programı tercih edebilirler. Ayrıca var olan bir CD ya da DVD’yi kopyalamak amacı ile de en çok tercih edilen programlardandır. Her program gibi, Nero’nun da indirildiği sitenin güvenli olması sizin ve bilgisayarınızın güvenliği için büyük önem arz etmektedir.

 

Nero Burning Rom Disk Yazıcı indir BENZER İÇERİKLER
Nero Burning Rom Disk Yazıcı indir YAPILAN YORUMLAR