Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Malwarebytes indir

Malwarebytes Antivirüs Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Bilgisayarı yavaşlatan ve çalışmasını engelleyen her türlü virüs, solucan ve malware gibi zararlı yazılımlar çoğu zaman sistemler üzerinde kalıcı hasarlara neden olabilmekte ve bilgisayar sistemlerinin ömürlerini kısaltmaktadır. İnternetin yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte sanal saldırıların da bilgisayar kullanıcıları üzerinde arttığı günümüzde kaliteli ve kullanışlı bir antivirüs programı bulabilmek çoğu zaman gerçekten de güç olabilmektedir. Antivirüs programı türleri içerisinde tercih edilebilecek seçeneklerden birisi de; Malwarebytes’ Anti-Malware programıdır. Malwarebytes’ Anti-Malware programı ile her türlü zararlı yazılıma karşı etkin bilgisayar koruması sağlanabilmektedir.

Malwarebytes’ Anti-Malware Özellikleri Nelerdir?

Ücretsiz bir antivirüs programı olan bu yazılım ile trojan, rootkit, spyware ve daha pek çok kötü yazılıma karşı önlem alınabilmektedir. Malwarebytes‘ Anti-Malware Windows ile sadece bilgisayar sistemine girmeye çalışan virüslerin değil, ask.com ya da govome.com gibi internet tarayıcılarında bulunan toolbar gibi eklentilerin de engellenebilmesi mümkündür. Program geniş bir arama yaparak bilgisayar üzerindeki her bir köşeyi taramakta ve daha sonra bir rapor hazırlayarak kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayede bilgisayar kullanıcıları ihtiyaç duydukları temizliği kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Malwarebytes’ Anti-Malware Nasıl Çalışmaktadır?

Malwarebytes‘ Anti-Malware Windows sadece birkaç tıklama ile çalışmaya başlamakta ve tarama sürecini bitirdikten sonra da hızlı bir temizlik ile bilgisayarları temizlemektedir. Bu program sektörünün tartışmasız en kaliteli ve en güçlü zararlı yazılım temizleme araçlarından bir tanesidir. Malwarebytes Windows tarafından yayınlanan en iyi Windows programları içerisinde de bulunmaktadır.

Malwarebytes Antivirüs Programı indir BENZER İÇERİKLER
Malwarebytes Antivirüs Programı indir YAPILAN YORUMLAR