Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
itools logo

iTools iOS Dosya Yöneticisi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

iphone iTools ios Dosya Aktarıcı

İOS işletim sistemli cihazlarda birçok işlemi yapabilmek için iTunes’a gerek duyulmaktadır. En başta dosya yönetimi için gerek duyulan iTunes alanında tek gibi görünse de aslında kendisine sağlam bir alternatif vardır. İtools, İOS işletim sistemi ile çalışan cihazların dosya yönetimi için başarılı bir seçenektir. İTunes kullanımının zorluğundan dertlenen kullanıcılar bu uygulamayı deneyebilir.

Neden İtools Tercih Etmeli?

İtools, İtunes uygulamasına göre daha kullanışlı bir İOS dosya yöneticisidir. Dosya aktarım ve senkronize hızı bakımından da ön planda olan uygulama değişik ara yüzüyle de kullanıcıyı tek tip uygulamalardan kurtarır. İtools ile farklı olarak dosya yönetimi dışında kısa mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Aynı özellikten faydalanarak bilgisayar üzerinden kısa mesaj gönderebilirsiniz.

İtools Nasıl Kurulur?

İtools’u tek başına kullanmak mümkün değildir. Uygulamanın kullanılabilmesi için bilgisayarda yine İtunes kurulu olmalıdır. Böyle bir olumsuzluk olmasına rağmen İtools kendine has avantajlarıyla çoktan kullanıcılar için ilk sırada yer almaya başlamıştır. İtunes kurulumu varsa İtools indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İtools Nasıl Kullanılır?

İOS dosya yöneticisini açtığınızda sol kısımda yer alan Desktop sekmesinden İOS cihazınızın ana ve diğer sayfalarıyla beraber birebir görüntüsünü görebilirsiniz. Fotoğraflar, medyalar ve dosyalar yine ekranın sol bölümünde konuşlandırılmıştır. Sağ kısımda ise solda açmış olduğunuz sekmenin alt menüsü gibi düşünülebilir. Dosya yönetimi için yine sol bölümden file system sekmesine tıklamalısınız. Burada dosyalarınız klasörler halinde görüntülenecektir.

iTools iOS Dosya Yöneticisi BENZER İÇERİKLER
iTools iOS Dosya Yöneticisi YAPILAN YORUMLAR