Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iobit programı

IObit Uninstaller Program Silme Aracı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

IObit Uninstaller Program Kaldırma Silme

Gelişmiş program kaldırma aracı türleri arasında özel bir yeri bulunan IObit Uninstaller ile bilgisayarda yer alan ve gereksiz olduğu düşünülen her türlü yazılım kolaylıkla ve iz bırakmadan silinebilmektedir. Gelişmiş program silme aracı özelliği ile günümüzde pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen program bilgisayarların bakımlarını gerçekleştirmekte ve silinmesi gereken programların da kolay ve hızlı bir şekilde halledilebilmesine olanak vermektedir. IObit Uninstaller tamamen ücretsiz bir yazılımdır ve ücretsiz olduğu için de dileyen herkes tarafından indirilebilmektedir.

IObit Uninstaller Özellikleri Nelerdir?

IObit Uninstaller Windows, bilgisayarların içerisinde barındırdığı her türlü gereksiz programın birikerek meydana getirdiği sıkıntıları ve farklı problemleri ortadan kaldırabilme özelliği ile bilinmektedir. Programın en güzel özelliği ise; normalde Windows’un kendi işletim sisteminde yer alan Program Ekle Kaldır menüsünde gözükmeyen pek çok gereksiz programı da göstermesi ve kaldırmasıdır. Bunun yanı sıra bilgisayarda bulunan ve önceden yüklenmiş olarak kullanıcılara gelen Windows 8 ile Windows 8.1 uygulamaları da yine IObit Uninstaller Windows ile kolaylıkla temizlenebilmektedir.

IObit Uninstaller’e Neden Gereksinim Duyulmaktadır?

Çok uzun süre ve aralıksız bilgisayar kullanıldığında, bilgisayarda yer alan kayıt defterine de binlerce farklı program yazılmaktadır ve bu da bir süre sonra arkasında artık bırakmaya ve bilgisayarı zorlamaya başlamaktadır. Daha sonra bu programlar Windows’un Program Ekle ve Kaldır seçeneğinden silinse bile geride kalan artıkları durmaya devam etmektedir. İşte tam da bu aşamada IObit devreye girerek geride kalmış artıkların tamamını da çok etkili bir şekilde temizlemektedir. Böylece bilgisayar için önemli yazılımlardan birisi olan kayıt defterinin önemsiz verilerden korunması ve her daim temiz tutulmasına yardımcı olunabilmektedir.

IObit Uninstaller Program Silme Aracı indir BENZER İÇERİKLER
IObit Uninstaller Program Silme Aracı indir YAPILAN YORUMLAR