Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
smartdef yükle

IObit Smart Defrag Windows indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

IObit Smart Defrag Disk Hızlandırma

Disk performansı arttırma yazılımı çeşitleri son yıllarda tüm bilgisayarlar için adeta bir zorunluluk haline gelmektedir. Çünkü en iyi kalitede bilgisayarlar bile sürekli olarak yüklenen yeni uygulamalar ve internet üzerinde girilen yerler nedeni ile zamanla ağırlaşmakta ve ilk günkü performanslarını gösterememektedir. İşte bu aşamada devreye giren ve bir tür disk performansı arttırma yazılımı olan IObit Smart Defrag ile bilgisayar kullanıcılarına güzel çözümler sunulabilmektedir. IObit Smart Defrag tüm dünya üzerinde pek çok bilgisayarın vazgeçilmez yazılımlarından bir tanesidir.

IObit Smart Defrag Özellikleri Nelerdir?

IObit Smart Defrag Windows ile bilgisayar sistemlerinde yer alan sabit disklerin analizi ve temizliği gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede bu disklerden olabilecek en yüksek performans alınabilmektedir. Bilgisayarları hızlandıran, optimize edilmesini sağlayan ve bakım yapan IObit Smart Defrag Windows programında ayrıca farklı birçok ek özellik de yer almaktadır. Düşük disk performansı bilgisayarın geç açılmasına, geç kapanmasına ve olabilecek her türlü programı da sorunlu şekilde açmasına neden olmaktadır ve bu nedenle vakit geçirilmeden düzeltilmesi gerekmektedir. Disk birleştirme programları arasında en iyilerinden birisi olan Smart Defrag ile ağırlaşmış olan sabit diskleri eski güçlü hallerine döndürebilmek mümkün olmaktadır. Özellikle bilgisayarlarındaki sabit disklerde arşivleme yapan kişilerin tercih edebileceği program ile azalan disk performansı ilk günkü gibi canlandırılabilmektedir.

Programın çalışma prensibi; disk alanı üzerinde bulunan parçalanmış dosyaları birleştirmek üzerinedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan her anda dosyalara rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir.

IObit Smart Defrag Programını Kullanmak Ücret Gerektirir mi?

Smart Defrag programı ücretsiz bir yazılımdır. Bilgisayarlarında yer alan sabit diskleri temiz tutmak ve güçlendirmek isteyen kullanıcılar Smart Defrag programı ile bunu kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

IObit Smart Defrag Windows indir YAPILAN YORUMLAR