Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
system simge

IObit Advanced SystemCare Free indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Çok amaçlı bilgisayar sistemi temizleme programı çeşitleri içerisinde son yılların rakipsiz uygulamalarından birisi olan IObit Advanced SystemCare Free ile her türlü kötü amaçlı yazılım bilgisayardan uzaklaştırılabilmektedir. Çok amaçlı bilgisayar sistemi temizleme programı olarak sayısı oldukça fazla özelliği de içerisinde barındıran bu etkili program ile kısa sürede bilgisayarları ilk günkü performanslarına geri getirebilmek mümkün olmaktadır. Advanced SystemCare Free programı ile bilgisayarın yavaşlamasına, donmasına ve kapanmasına neden olan her türlü zararlı yazılım ve gereksiz dosyalar bilgisayardan kalıcı olarak ve hiçbir iz bırakmadan silinebilmektedir.

IObit Advanced SystemCare Free Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayara indirip kurulabilecek bir optimizasyon programı olan IObit Advanced SystemCare Free ile ağırlaşan bilgisayarları yeniden canlandırabilme olanağı bulunmaktadır. IObit Advanced SystemCare Free Windows ‘un içerisinde bilgisayar için oldukça yararlı olan farklı program seçenekleri vardır ve dileyen kişiler bu programlar içerisinden ihtiyaç duydukları yazılımları bilgisayarlarına indirebilmektedirler. Sadece birkaç tıklama yolu ile IObit Advanced SystemCare Free Windows programının her çeşit özelliğinden faydalanabilme imkanı mevcuttur.

IObit Advanced SystemCare Free’nin İçerisindeki Ek Programlar Nelerdir?

Advanced SystemCare Free’nin içerisinde kayıt defterini hatalarını düzelten, kayıt defterini birleştiren, oyun esnasında bilgisayarı güçlendiren ve disk birleştiren araçların yanı sıra, çöp kutusunu ve gereksiz dosyaları temizleyen önemli programlar da yer almaktadır. Dileyen kişiler bu programlar içerisinden bilgisayarları için gerekli gördükleri yazılımları çalıştırarak çok daha hızlı ve güçlü bir bilgisayara sahip olabilmektedirler. Alternatif indirme l konusu advanced systemcare bağlantısına göz atabilirsiniz.

IObit Advanced SystemCare Free indir BENZER İÇERİKLER
IObit Advanced SystemCare Free indir YAPILAN YORUMLAR