Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
simge

İnternet Download Manager indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

İnternettten Video Dosya indirme Programı

İnternet Download Manager olmazsa olmaz programlar arasında gösterilen ve kullanıcısına büyük avantaj sağlayan oldukça popüler bir dosya indirme yazılımıdır. Bu program sayesinde herhangi bir dosya, içerik veya farklı bir program indirirken ortaya çıkabilecek sorunların neredeyse tamamına çözüm sağlamış olmanın yanı sıra, dosya indirme hızı da 5 katına varacak rakamlarda arttırılabilmektedir.

İnternet Download Manager Nedir?

IDM adı ile anıldığına da sıkça rastlanılan İnternet Download Manager programının çalışma mantığı indirdiğiniz içeriği dinamik kısımlara ayırarak indirme sürecini sürdürmesidir. Bu sayede, dosya indirme esnasında herhangi bir sebepten aksaklık yaşandığı taktirde işlemin zarar görmemesi sağlanır. Elektrik kesintisi, internet bağlantısının kopması veya her an her yerde yaşanabilecek teknik bir arızaya karşı sizi koruyan bu yazılım son derece hayat kurtarıcıdır.

İnternet Download Manager Nasıl Yüklenir?

İnternet Download Manager ücretli bir yazılımdır. Ancak alacağınız hizmetin sizi önemli zaman kayıplarından kurtaracağı ve güven altına alacağı göz önünde bulundurulursa fiyatını karşıladığı söylenebilir. Yine de denemeden karar vermeme diyenler için kendi internet sitesi üzerinden 15 günlük deneme sürümüne ulaşılması mümkündür.

İnternet Download Manager Ne İşe Yarar?

Dosya indirme yazılımı olarak kullanılan IDM, hem dosya indirme hızınızı arttırır hem de sizi oluşabilecek aksiliklere karşı güvence altına alır. Buna ek olarak, tüm tarayıcılara entegre çalışabilen ve ara yüzü son derece basit olan bir programdır.

İnternet Download Manager indir BENZER İÇERİKLER
İnternet Download Manager indir YAPILAN YORUMLAR