Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
instagram-simge

Instagram indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 2,08 out of 5)
Loading...

Instagram Sosyal Medya Platformu

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram Android cihazlar üzerinden kullanılabilen son derece eğlenceli ve popüler bir uygulamadır. Çektiğiniz fotoğrafları ve videoları belirli süre sınırı ile burada paylaşabilir ve takipçilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. Etiketleme sistemi ile Instagram arkadaşlarını fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz gibi popüler etiketler aracılığı ile fotoğraflarınızın çok daha geniş kitlelere dağılmasına imkân sağlayabilirsiniz.

Instagram Android Nasıl İndirilir?

Instagram Android telefonunuzda yer alan Google Play Store uygulaması aracılığı ile indirilebilir. Ardından E-posta adresinizi kullanarak kendinize kişisel bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu kişisel hesapta dilediğiniz ismi kullanabilir ve profil fotoğrafınızı belirleyebilirsiniz. Ardından arkadaşlarınız ile takipleşmeye başladıktan sonra fotoğraf ve video paylaşımına başlayabilirsiniz.

Instagram Android Nasıl Kullanılır?

Instagram ios uygulaması yüklendikten sonra telefonuz ile çektiğiniz veya başka bir alandan yüklediğiniz fotoğrafları Instagram’ın birbirinden güzel filtreleri ile renklendirerek arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.  Ayrıca on beş saniyeye kadar video paylaşımı yapmak da mümkün. Paylaştığınız fotoğraflar sizi takip eden kişilerin ana sayfalarında görünür. Aynı şekilde sizin ekranınızdaki Instagram ana sayfasında takip ettiğiniz insanların paylaştıkları fotoğraflar bulunur. Kendi arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz gibi Instagram üzerinden ünlü oyuncu ve sporcuları, gazeteci ve yazarları; hatta devlet adamlarını bile takip edebilirsiniz.

Hayatın içinden kareleri sevdikleriniz veya bütün dünya ile paylaşma olanağı sunan Instagram yapılan son güncelleme ile birkaç saniye görünüp kaybolan ve kaydedilemeyen hikâyelerin yayınlanabilmesi için de yeni bir tasarım yapmıştır. Bu tasarım sayesinde hikâyesinin üzerine yazı yazabilir ve yine filtrelerden faydalanabilirsiniz. Instagram profilinde görünen fotoğraf ve videolar kayıt altına alınırken hikâyedeki fotoğraflar yirmi dört saat içinde platformdan kendi kendine kalkar. Instagram Android ios uygulamasının nimetlerinden en yenisi olan hikâye kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmiştir.

Instagram indir BENZER İÇERİKLER
Instagram indir YAPILAN YORUMLAR