glary utilities programı

PC Optimize Programı Glary Utilities indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Birden farklı desteği tek bir program çatısı altında birleştiren bu yazılım, bilgisayarınızın görünmez destekçilerinden biri olmaya aday bir yazılım. Glary Utilities bir yandan sisteminiz istenmeyen hasarlara uğramaması adına güvenlik duvarları oluştururken bir yandan da bilgisayarınızın hızını arttırmaya yönelik birkaç önlem alıyor. Sisteminizde silinmiş klasörlerden kalış uzantıları veya kayıt defterlerini belirli aralıklarla temizleyen Glary Utilities Windows işletim sistemi kullanıcıları için ideal bir asistan olarak gösterilmekte.

Glary Utilities Ne İşe Yarar?

Glary Utilities, bir sitem optimize programı olara adlandırılabilir. Öyle ki, bilgisayarınızı hızlandırmak, fazlalıklardan temizlemek ve sürekli olarak sistemdeki küçük arızaları tamir etmek adına çalışan bu yazılım sisteminizin iyileştirilmesi ve korunması adına sürekli olarak çalışan bir programdır. Performansınızı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde arttırmanıza olanak sağlayan Glary Utilities, herhangi bir komut gerektirmeksizin çalışmasını arka planda sürdürür. Bir diğer iyi tarafı ise internet gezilerinizi de düzenleme imkanı sağlamasıdır. Bunun için fazladan bir uygulama kullanmanıza gerek kalmadan internet geçmişiniz ve bilgileriniz düzenli aralıklarla temizlenir.

Glary Utilities Nasıl Kurulur?

Glary Utilities’in tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise tamamen ücretsiz bir yazılım olmasıdır. Sistem PC  optimize programı seçenekleri arasında bu denli çok olanağa sahip bir yazılımın ücretsiz olarak kullanıcıya sunulması oldukça cezp ediciyken bir de Türkçe dil seçeneği bulunması rakipsiz olmasını sağlamaktadır. Glary Utilities, bilgisayarınızda bulunması oldukça faydalı olacak bir uygulamadır.