snapchat indir

Snapchat Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Son zamanların sosyal medya çılgınlarından birisi olan Snapchat, yıllardır mesajlaşma ve anı paylaşma için kullanılan pek çok ünlü uygulamayı geride bırakmayı başarmıştır. Android işletim sistemli telefonlar için üretilen, bir tür mesajlaşma ve anı paylaşma uygulaması olarak hayata geçirilen program, sade ara yüzüne rağmen günümüzde kendisine oldukça fazla bir kullanıcı kitlesi edinmiştir.

Snapchat’in Önemli Özellikleri Nelerdir?

Başkaları ile anlık şekilde resim ve video paylaşımından keyif alan kişilerin severek kullandığı bir uygulama olan Snapchat ile özgün bir sosyal medya aracına sahip olabilmek mümkündür. Snapchat Android’in en temel amacı telefon kamerası ile çekilen videoların ya da fotoğrafların farklı kişilere gösterilmesine ve sonrasında da otomatik olarak silinmesine imkân vermektir. Uygulama ayrıca telefonda hali hazırda var olan video ve görüntülerin de aynı şekilde başkalarına gösterildikten sonra silinmesine olanak sağlamaktadır. Snapchat Android’in en önemli özelliği paylaşılan her şeyi geçici olarak göstermesi ve sonrasında geçmişi temizlemesidir. Bu yönü ile farklı pek çok uygulamadan ayrıldığı söylenebilmektedir. Bu sayede paylaşılan video ya da görüntülerin izinsiz şekilde başka kişiler tarafından kullanılmasının ya da çalınmasının önüne de geçilmiş olmaktadır. Kullanıcılar tarafından uygulamada paylaşılan her türlü video ve resimler görüntülenmelerinin ardından uygulamanın kendi sunucularından da silinmektedir ve böylelikle hiç var olmamış gibi ortadan kalkmaktadır.

Snapchat’in Diğer Özellikleri Nelerdir?

Snapchat kullanıcılarına sunduğu ek özellikler ile de popüler olan uygulamalardan bir tanesidir. Resim ya da videolara yorum ekleyerek yollama seçeneğinin yanında, kısa notlar iliştirme ve gönderilen mesajları daha da özelleştirebilme imkânı da yine uygulamada yer almaktadır. Uygulama içerisinde bulunan toplu mesaj gönderme özelliği sayesinde ise gönderilecek olan her türlü mesaj tek bir seferde birden fazla kişiye paylaşılabilmektedir.