itunes logo

iTunes Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

iTunes Oyun Program ios Uygulama indir

İTunes, Apple firması tarafından ürünlerinin kullanımını kolaylaştırmak adına, kullanıcıları için geliştirilmiş bir yazılımdır. Birçok alanda kullanıcılarına kolaylık sağlayan program, Mac ve Windows üzerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 2001 yılında hayatlarımıza girmiş olan İTunes, hemen her gün yeni bir özellik eklenerek kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İTunes Ne İşe Yarar?

İTunes programı tüm dünya üzerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Tük kullanıcılar için, İTunes Türkçe versiyonu bulunan programın en önemli ve dikkat çeken özelliği yalnızca Apple ürünleri ile birlikte kullanılabilmesidir. Özellikle iphone ve ipad kullanıcılarının vazgeçilmesi konumunda olan program eğlenceye yönelik geliştilimiştir. İTunes indiren kullanıcılara program tarafından sağlanan en büyük avantaj, porogram aracılığı ile bilgisayardan telefona veya ipadlere yükleme yapılmasına olanak sağlamasıdır. Bunun yanı sıra program sayesinde; müzik dinlemek, video izlemek ve hatta film izlemek dahi mümkündür.

İTunes Nasıl İndirilir?

İTunes indirilmesi internet üzerinden oldukça kolay, basit ve hızlı şekilde sağlanabilen bir programdır. İTunes Türkçe indirme ve kullanma seçeneği ile kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlama konusunda önemli bir adım atarken aynı zamanda ücretsiz oluşu ile de dikkat çekmektedir. İnternet erişimi sağlanmış olan bir bilgisayar aracılığı ile Apple’ın kendi sitesi üzerinden İTunes kolaylıkla indirilebilir ve adımlar takip edilerek kolayca kurulumu sağlanabilir.

İTunes Nasıl Kullanılır?

İTunes programı bilgisayar üzerine indirildikten sonra kullanıma başlamak için bilgisayar ve telefonun eşlenmesi gerekmektedir. İTunes Türkçe dili ile kullanıcıları gerekli aşamaların sağlanması için anlaşılır şekilde uyarsa da hatırlatılması gereken adım bu aşamada iphonei, ipad veya ipod’un usb kablosu aracılığı ile bilgisayarla eşlenmesi gerektiğidir. Sonrasında kullanıcılar, programı kullanabilmek için mutlaka internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Bu sayede bilgisayarları üzerinden istedikleri film, video, müzik ve e-kitap seçeneklerini cihazlarına taşımaları mümkündür.