itunes indir

Windows Medya Oynatıcısı iTunes indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

iTunes Apple Oyun Müzik Dosya Aktarma Programı

Medya oynatma ve yönetme programı çeşitleri içerisinde sektörünün zirvesinde olan uygulama iTunes ile farklı pek çok özelliği bir arada bulabilmek mümkün olmaktadır. Her türlü müzik ve video dosyalarının rahatlıkla çalıştırılabildiği iTunes’te en sevilen şarkıları dinleyebilme fırsatı bulunmaktadır. Hem Mac hem de bilgisayar sistemleri için geliştirilen programın mucidi ise ünlü marka Apple’dir. Bir medya oynatma ve yönetme programı olarak Apple’nin gücünü de arkasına alan yazılım günümüzde tüm dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından tercih edilmektedir.

iTunes’in Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Müzik arşivlerini yönetmedeki kullanım kolaylığı ve oldukça sade olan ara yüzü sayesinde en acemi kullanıcıların bile gönül rahatlığı ile tercih edebileceği iTunes Windows ile dijital müzik konusunda en son gelişmeleri takip edebilme olanağı vardır. iTunes Windows’da bulunan müzik dükkanına girildiğinde Windows ve Mac kullanıcıları için satıştaki en son şarkılara çok uygun fiyatlar ile ulaşabilme seçenekleri mevcuttur. En popüler müzik şirketleri ile plak şirketlerinin sunduğu her türlü şarkıyı orijinal halleri ile dinlemek ve indirilebilmek de yine programın güzel özelliklerine örnek olarak verilebilmektedir.

Neden iTunes’i Tercih Etmeliyim?

Program her türlü dosya formatını çalıştırabilme özelliğine sahiptir ve bu nedenle birçok bilgisayar ve Mac kullanıcısı tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İçersinde barındırdığı AAC teknolojisi de CD kalitesinde müzikler indirilebilmesine imkan vermektedir. Programda ayrıca 250 üzerinde online radyo istasyonu seçeneği vardır.