Hangouts-simge

Hangouts Android Mesajlaşma indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Akıllı telefonunuzu android işletim sistemine sahip bir marka veya model olarak tercih ettiyseniz, telefonunuza gömülü gelmiş uygulamalar arasında Hangouts ile karşılaşmanız oldukça olasıdır. Ancak, Hangouts ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığı fazla bilinmeyen bir uygulama olarak genellikle telefonlarda sadece var olan ve pek işe yaratılamayan bir uygulama olma kaderine sahiptir. Hangouts nedir diye merak edenlere verilebilecek en kıza ve özet cevap, Hangouts’un google tarafından android işletim sistemi için üretilmiş bir mesajlaşma uygulaması olduğudur.

Hangouts Nedir?

Hangouts android kullanıcılarına, tıpkı whatsapp gibi internet üzerinden mesajlaşma ve konuma imkânı sunan bir Goggle uygulamasıdır. Hangouts’ın en dikkat çekici özelliği ise, gmail ve google+ ile senkronize edilebilmesidir. Bu sayede Hangouts üzerinden aldığınız bir mesaj sizin isteğiniz ve kişisel ayarlarınıza bağlı olarak malinize düşebilir veya aynı şekilde gmail üzerinde n aldığınız maillere cevap vermeniz mümkün olabilir.

Hangouts Nasıl Kurulur?

Hangouts android işletim sistemine sahip telefonlara çoğunlukla gömülü olarak gelmiş bir uygulama olarak fazladan bir kurulum gerektirmemektedir. Android kullanıcıları tarafından google play store üzerinden de indirmesi gerçekleştirilebilir niteliktedir. Uygulamanın, daha önce google tarafından android kullanımına sunulmuş google talk’ın yerini doldurmak üzere piyasaya sürüldüğü rahatlıkla söylenebilmektedir.

Hangouts Ne İşe Yarar?

Hangouts android kullanıcıları tarafından değeri tam olarak bilinemeyen bir uygulama konumundadır. Esasen büyük kullanım kolaylıklarına sahip bu uygulama, google’ın androide olan yatırım ve geliştirmelerinin bir neticesi olarak güncellemeler ile son derece başarılı hale getirilmiştir. Sadece mesajlaşma değil görüntülü konuşma imkânı da sağlayan Hangouts; sadece telefonlar arasında değil hücresel veri ve wifi erişimi olan durumlarda bilgisayar ve telefon arasında da iletişim kurma imkânı sağlamaktadır.